Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Приймає диски лоток, однак їх не читає CD-програвач Rotel RCD-02, ремонт аудіотехніки Rotel.

Закінчення ремонту: 14.07.2020
Замовлення №: 00445
✓ Пристрій, виробник, модель

CD програвач на один компакт-диск Ротел RCD-02 (Rotel) з частотним діапазоном 20 Гц – 20 кГц, балансуванням каналів +/– 0.5 дБ та лінійністю фази +/– 0.5 градусів. Ця аудіотехніка японського виробника з чутливістю вихідного опору 100 Ом, 2 В та внутрішнім спотворенням сигналу всього 0.0045%. На вузькій фронтальній панелі пристрою розташовано шість кнопок керування, які знаходяться в одному ряду під невеликим прямокутним цифровим екраном. На задній панелі є два гнізда лінійного аудіовиходу, цифровий коаксіальний вихід та два роз'єми специфічного призначення. Цей CD-плеєр з можливістю відтворення музики зі стандартних компакт-дисків, CD-R та HDCD.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нас за допомогою, тому що ми завжди виконуємо ремонт аудіотехніки Rotel, незалежно від моделі, року випуску або несправності. Заявлена несправність – лоток приймає диски, але їх не читає. Від замовника дізналися, що аудіотехніка використовується вже досить давно, при цьому з ладу вийшла вперше, тому її ще не розбирали та не ремонтували. Виникнення несправності він пов'язує з тим, що досить часто використовувалися вже трохи подряпані диски, що зовсім не позначалося на якості прослуховування.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах добре видно, що, попри тривалу експлуатацію, аудіотехніка у відмінному стані. Вона має дуже акуратний корпус сріблястого кольору, на якому немає подряпин, потертостей або інших механічних дефектів. Коли в сервісному центрі увімкнули CD програвач, лоток прийняв диск, при цьому більше нічого не сталося (видно на світлині №1). Насамперед його розібрали та дізналися, що в цій моделі використовується плата приводу 0-453-726-00. У ході діагностики з'ясували, що ремонт аудіотехніки Rotel неминучий, оскільки з ладу вийшов привод CD, потрібна заміна шпиндель-мотора.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні працездатності приводу CD. Для цього виконали заміну шпиндель-мотора, зробили юстування приводу, на світлині №4 видно, що диск уже обертається. Після ремонту аудіотехніки Rotel диски читаються добре (перевірено безпосередньо в сервісному центрі). На останній світлині чітко видно, що на екрані відображається вся необхідна інформація (номер треку, час тощо).

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт приводу CD, заміну шпиндель-мотора, юстування приводу клієнт заплатив 700 грн.

✓ Причини несправності

Головна причина з якої погано працювала ця аудіотехніка (лоток приймав диски, але не читав їх) полягала в тому, що з ладу вийшов привід CD, для відновлення якого знадобилася заміна шпиндель двигуна. Виникнення такої несправності може бути спричинене різними факторами. Наприклад, досить тривалим та інтенсивним використанням, що з часом призводить до зношування деяких деталей.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки аудіотехніка вже досить застаріла, вона не застрахована від появи подібної несправності або будь-якої іншої. Щоб уникнути цього, майстер рекомендував експлуатувати відремонтований CD програвач не так інтенсивно. Для прослуховування не використовувати пошкоджені, подряпані диски, а лише якісні! Не допомагати руками виїжджати/заїжджати лотку! Скориставшись цими простими рекомендаціями, користувач ще не один рік зможе використати цей програвач від популярної компанії Rotel, насолоджуючись улюбленою музикою у високій якості.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.