Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не читає диски після неправильного транспортування у багажнику CD-плеєр Pioneer PD 8500, ремонт японської аудіотехніки.

Закінчення ремонту: 15.04.2020
Замовлення №: 00193
✓ Пристрій, виробник, модель

Стерео програвач компакт-дисків Піонер PD 8500, зібраний у Японії в 1990 році, з частотним діапазоном від 2 Гц до 20 кГц, динамічним діапазоном 98 дБ та співвідношенням сигнал/шум: 112 дБ. У цій японській аудіотехніці, яка вже досить застаріла, використовуються два цифрові перетворювачі PCM63P-J та CD механізм PWY1011. Загальне гармонійне спотворення становить 0,0019%. Пристрій наділений коаксіальним, оптичним з'єднанням, а також лінійним виходом. У комплекті з аудіотехнікою передбачений пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей вже досить застарілий CD-плеєр японського складання до нашого сервісного центру надіслали з міста Кропивницький. Причина - не читає диски після того, як пристрій перевозили в багажнику автомобіля, не поставивши транспортне положення. Телефоном від замовника також дізналися, що це не перша несправність, до нас уже виконувався ремонт японської аудіотехніки, тоді відновлювали привід.

✓ Діагностика сервісним центром

Загалом зовні ця аудіотехніка виглядає досить добре, у неї акуратний корпус чорного кольору без подряпин та інших механічних пошкоджень (добре видно на світлинах №1 та 2). Після того, як його розібрали, з'ясували, що в аудіотехніці використовується інтегральна мікросхема NPC SM5813AP, лазерна головка PWY1011 S/E (PXT1027-A). Виконана діагностика показала, що ремонт японської аудіотехніки неминучий, оскільки збите оптичне юстування головки, потрібне регулювання CD приводу.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного вирішення проблеми було вжито наступних заходів: виконано регулювання CD приводу, зроблено юстування читання лазерної головки (див. світлини №3, 4 та 5). Після ремонту японської аудіотехніки несправність усунена. На першій світлині видно, що цей програвач компакт-дисків у робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт, що полягав у регулюванні СД приводу, юстуванні читання лазерної головки замовник заплатив 1000 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною, через яку виникла несправність (аудіотехніка не читала диски) стало те, що було збито оптичне юстування головки. Можливо це сталося при перевезенні пристрою в багажнику автомобіля без транспортного кріплення, або при спробі самостійно юстувати. Замовника повідомлено про те, що якщо надалі доведеться міняти лазер PWY1011 S/E (PXT1027-A), зробити це буде не просто, оскільки він досить рідкісний та дорогий.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібних проблем надалі, майстер рекомендував не піддавати цю, вже досить застарілу аудіотехніку японського виробника не коректному використанню, у тому числі неправильному перевезенню, ударам, струсам і так далі. Враховуючи тривалий термін експлуатації пристрою та не один раз виконаний ремонт, ніяких самостійних дій не виконувати! У разі виникнення будь-яких проблем, негайно звертатися за допомогою до професіоналів!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.