Перестав включатись монітор Samsung P2770HD, ремонт монітора Samsung.

Заказ №: 
90271
✓ Устройство, производитель, модель: 

Багатофункціональний 27-дюймовий РК монітор Самсунг P2770HD (Samsung) наділений вбудованим ТБ тюнером, роздільною здатністю екрану 1920х1080 пікселів, часом відгуку 5 мс та контрастністю 50 000:1. Наявність в моніторі інтерфейсу HDMI дає можливість легко підключати різні HD відеоджерела, включаючи відеоплеєри, ігрові консолі, цифрові фотоапарати та інші пристрої. Кут монітора становить 170°. Завдяки підтримці стандарту VESA, цей монітор від популярного виробника Samsung можна розмістити на стіні або встановити за допомогою спеціального кронштейна.

✓ Заявленная неисправность заказчиком: 

Монітор, що поступив у сервісний центр від відомого та популярного виробника Samsung, не включається. Разом з монітором замовник приніс пульт дистанційного керування та підставку. Він попросив, щоб ремонт монітора Samsung був виконаний якнайшвидше, оскільки він постійно потрібен для виконання різноманітних робіт. Від нього також дізналися, що це перша несправність, тому ремонт монітора Samsung раніше не виконувався. За його припущенням несправність могла виникнути через перепад напруги мережі, оскільки персональний комп'ютер з яким використовується цей монітор працює без ДБЖ (джерела безперебійного живлення).

✓ Диагностика сервисным центром: 

Монітор надійшов у задовільному стані, у нього дуже сильно забруднений екран та рамка, плями бруду практично скрізь (відмінно видно на світлині №1). Таке враження, що екран не протирали кілька років. Крім того, у правому нижньому кутку видно тріщину на рамці. Щоб виконати діагностику та подальший ремонт монітора Samsung його повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в даній моделі використовується матриця M270H1-L01, однак в ході діагностики з'ясували, що з ладу вийшли плата живлення та підсвічування, тому для ремонту монітора Samsung є всі підстави.

✓ Ремонт сервисным центром: 

Нам вдалося виконати ремонт монітора Samsung, для чого довелося відновити на компонентному рівні працездатність плати живлення та підсвічування, на якій перепаяли багато деталей, таких як електролітичні конденсатори різного номіналу, резистори, діоди, одну мікросхему (див. світлину №4). Виконано чищення екрана від бруду, що накопичився. Після такого ремонту монітора Samsung він увімкнувся та працює стабільно (роботу перевірили безпосередньо у сервісному центрі).

✓ Общая цена ремонта: 

Ремонт плати живлення та підсвічування з перепаюванням багатьох деталей + чищення екрану від бруду коштував замовнику 600 грн.

✓ Причины неисправности: 

Основною причиною виникнення такої несправності, коли монітор від компанії Samsung перестав вмикатися, став вихід із ладу плати живлення та підсвічування. Це могло бути спровоковано перепадом електроенергії, оскільки за розповіддю користувача він використовувався без джерела безперебійного живлення, який призначений для захисту персонального комп'ютера та монітора від подібних проблем. Крім того, монітор експлуатувався у неналежних умовах, до ремонту він був дуже забруднений.

✓ Рекомендации сервисного центра: 

Після виконаного ремонту замовнику повідомлено про те, що неприпустимо експлуатувати монітор у такому жахливому стані. Рекомендовано періодично доглядати за екраном, протирати його м'якою ганчіркою, не допускати накопичення такої кількості бруду. Також дана порада найближчим часом придбати джерело безперебійного живлення, яке захищатиме пристрій від перепадів напруги мережі, а відповідно до виникнення таких несправностей.

ремонт монітора Samsung P2770HD
ремонт монітора Samsung P2770HD
ремонт монітора Samsung P2770HD
ремонт монітора Samsung P2770HD
ремонт монітора Samsung P2770HD

Коментувати