Не включається, але моргає світлодіод в моніторі LG W2452T, як відремонтувати монітор.

Заказ №: 
90429
✓ Устройство, производитель, модель: 

24-дюймовий широкоформатний монітор ЕЛДЖІ W2452T, зібраний в 2008 році в Китаї, призначений для мультимедійних розваг. Завдяки функції Photo Effect користувач може використовувати ефекти графічних програм при роботі з фото простим натисканням кнопки.

✓ Заявленная неисправность заказчиком: 

Замовнику потрібно, щоб ми відремонтували даний монітор, оскільки він не включається, однак моргає світлодіод. З його слів дізналися, що це не перша несправність, тому раніше вже намагалися відремонтувати блок живлення (паяли), однак до кінця проблему не вирішили. Ми точно знаємо, як відремонтувати монітор з такою несправністю, тому прийняли його в роботу.

✓ Диагностика сервисным центром: 

Оскільки цей монітор експлуатується понад 10 років, його зовнішній стан задовільний, задня стінка дуже сильно подряпана і потерта. Лицьова сторона пристрою не так пошкоджена, тому виглядає добре. Після того, як монітор розібрали, з"ясували, що в ньому використовується материнська плата EAX43028801 (4), однак з ладу вийшов блок живлення. Такі дії дозволили дізнатися, як правильно відремонтувати монітор.

✓ Ремонт сервисным центром: 

Завдяки досвіду майстрів, а також наявності спеціального оснащення, нам вдалося відремонтувати цей монітор, для чого довелося на блоці живлення перепаяти різні деталі, в число яких увійшли конденсатори 1200,0*10 В, мікросхема тощо. Він включився і працює стабільно. Виходячи з вищевикладеного, дуже важливо знати, як правильно відремонтувати монітор, тому що не кваліфікований підхід тільки посилює проблему.

✓ Общая цена ремонта: 

Вартість цього відремонтованого монітора з урахуванням деталей, які перепаяли, склала 650 грн.

✓ Причины неисправности: 

В даному випадку причин, які негативно позначилися на роботі монітора - кілька. Одна з них, оскільки можливо був різкий перепад напруги мережі, вивів з ладу блок живлення, який до нас вже намагалися ремонтувати.

✓ Рекомендации сервисного центра: 

Оскільки даний монітор вже досить довго експлуатується (застарів), а також неодноразово доводилося його ремонтувати, рекомендовано використовувати його максимально акуратно!

ремонт монітора LG W2452T
ремонт монітора LG W2452T
ремонт монітора LG W2452T
ремонт монітора LG W2452T

Коментувати