Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зависає картинка, втрачає керування та відключається LG FLATRON M2362D, ремонт моніторів ЛДЖІ.

Закінчення ремонту: 25.11.2019
Замовлення №: 90770
✓ Пристрій, виробник, модель

Багатофункціональний монітор ЛДЖІ FLATRON M2362D, зібраний у 2009 році, завдяки вбудованому TV-тюнеру може використовуватись як цифровий телевізор. Модель наділена 23-дюймовим екраном, часом відгуку матриці 5 мс та яскравістю 300 кд/м². Монітор має такі інтерфейси підключення: 2 HDMI, VGA (D-Sub), мультимедійний USB, Композитний (CVBS), Компонентний, 2 SCART, DVI-D. Кут огляду по горизонталі становить 170°, а по вертикалі 160°.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей монітор від популярної компанії ЛДЖІ надійшов до нашого сервісного центру із заявленою несправністю - «зависає» картинка, втрачає керування та відключається через 25 хвилин роботи (періодично вимикається). Ми завжди беремося за ремонт моніторів ЛДЖІ, незалежно від року випуску чи складності поломки. Від замовника дізналися, що з моменту придбання монітор використовується досить інтенсивно (для роботи), однак за цей час з ладу вийшов вперше, тому раніше ремонт моніторів ЛДЖІ ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній вигляд монітора хороший, він має трохи неакуратний корпус та підставку (видно на світлинах №1 та 2), однак не критично, враховуючи той факт, що монітор використовується досить тривалий проміжок часу. Після розбирання та проведеної діагностики стало зрозуміло, що ремонт моніторів ЛДЖІ буде обов'язковим, оскільки з ладу вийшов модуль живлення, на якому погоріли деякі деталі.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні працездатності модуля живлення, для чого довелося перепаяти такі деталі, як діоди, резистор та кілька конденсаторів (див. світлину №4). Після такого ремонту моніторів ЛДЖІ його роботу перевірили безпосередньо в умовах сервісного центру, він працює стабільно та не відключається, «зависання» зображення не виявлено.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість відновлювальних робіт блоку живлення з перепаюванням деяких деталей склала для клієнта 500 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що цей монітор від популярного виробника ЛДЖІ втрачав керування та самостійно відключався під час роботи, став вихід із ладу модуля живлення, на якому згоріли різні деталі. Це могло статися через те, що комп'ютер та зокрема монітор не використовувався з ДБЖ (UPS), тому не був захищений від перепадів напруги мережі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовник попереджений про те, що якщо надалі використовувати монітор без джерела безперебійного живлення можуть знову виникнути подібні проблеми, а враховуючи те, що монітор вже досить довго працює, не факт, що наступний ремонт може виявитися не рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.