Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, але чутно як всередині щось клацає в моніторі LG L204WT, ремонт РК монітора.

Закінчення ремонту: 09.09.2019
Замовлення №: 90502
✓ Пристрій, виробник, модель

Широкоформатний РК монітор ЕЛЖІ FLATRON L204WT, зібраний в лютому 2007 року, розроблений для якісного відображення різного мультимедійного контенту, будь то динамічні відео ролики або гри. Монітор наділений 20-дюймовим екраном формату 16:10. Завдяки технології Digital Fine, даний монітор має коефіцієнт Контрастність 1600:1. Він оснащений технологією f-Engine та видає набагато більш живі та реалістичні кольори в різних режимах.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей РК монітор надійшов в нашу майстерню з проблемою - не включається, але чутно, що всередині щось клацає. З цієї причини замовник попросив виконати ремонт РК монітора якомога швидше, оскільки він постійно потрібен для роботи. Також від нього дізналися, що це не перша поломка, тому раніше ремонт вже виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як РК монітор розібрали, з'ясували, що в ньому використовуються такі модулі, як матриця LM201WE3 (TL) (A1), плата T-CON E88441, однак в ході діагностики визначили, що проблема в блоці живлення YP20106BW, тому ремонт РК монітора повинен бути спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми відновили працездатність блоку живлення, для чого довелося перепаяти багато різних компонентів, в тому числі конденсаторів різного номіналу в кількості 6 штук, діодів, резисторів. Після такого ремонту РК монітора він включився, однак проявилася інша несправність, а саме, немає підсвічування екрану. Виходячи з цього також виконаний ремонт по відновленню підсвічування екрану.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт блоку живлення та підсвічування екрану з заміною багатьох деталей коштував замовнику 550 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що цей вже досить застарілий РК монітор вийшов з ладу та не включався, став несправний блок живлення, на якому погоріло багато деталей. Це, наприклад, могло бути спровоковане різким перепадом напруги мережі. Також не останню роль в негативній роботі даної комп'ютерної техніки відіграло те, що з ладу вийшло підсвічування екрану.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки цей РК монітор експлуатується протягом багатьох років (з 2007 року), а також неодноразово виконувався його ремонт, майстер рекомендував поводитися з ним максимально акуратно та дбайливо! Можливо, має сенс придбати ДБЖ, який захистить пристрій від різних проблем, пов'язаних з електрикою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.