Не включається монітор LG W2043T, немає зображення, але підсвітка є, терміновий ремонт монітора.

Заказ №: 
00139
✓ Устройство, производитель, модель: 

Широкоформатний 20" РК монітор ЛЖ FLATRON W2043T-PF з роздільною здатністю Full HD 1600 х 900 пікселів та зі співвідношенням сторін 16:9. Ця модель польської збірки, з часом реакції матриці 5 мс, яскравістю 300 кд/м2 та контрастністю 30000:1. Монітор з кутом огляду по горизонталі 176° та 170° по вертикалі До додаткових опцій монітора можна віднести: відображення зображення формату 4:3 без спотворення пропорцій, режим Photo Effect, HDCP та Intelligent Auto.

✓ Заявленная неисправность заказчиком: 

Замовнику потрібний терміновий ремонт монітора, який не включається. Від нього дізналися, що монітор використовується досить інтенсивно для виконання щоденної роботи, тому актуальність у терміновості виконання ремонту. На прийманні монітор увімкнувся, але немає зображення, чорний екран, але підсвітка є.

✓ Диагностика сервисным центром: 

На першій світлині видно, що монітор має не дуже акуратний зовнішній вигляд, на рамці багато подряпин, особливо їх багато в лівому нижньому кутку. Задня стінка набагато краща (див. світлину №2). Монітор поступив в розібраному вигляді, видно сліди потрапляння вологи. Щоб став можливим терміновий ремонт монітора, необхідно було точно визначити, що стало причиною виникнення несправності, для чого знадобилася діагностика. Вона показала, що з ладу вийшли модуль дисплея, ланцюги LVDS, відповідно ремонт повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервисным центром: 

Щоб виконати ремонт модуля дисплея та ланцюгів LVDS знадобилася заміна багатьох деталей, таких як електролітичні конденсатори, резистори, діоди. Також виконано пропаювання роз'ємів матриці. У процесі термінового ремонту монітора спочатку з'явилося чорно-біле зображення з плямами, але й цю проблему вирішили позитивно. На останній світлині добре видно, що зображення на екрані з'явилося, воно відмінної якості. Як і просив замовник ремонт виконаний у терміновому порядку (впоралися за кілька днів).

✓ Общая цена ремонта: 

З урахуванням терміновості цей ремонт з відновлення модуля дисплея, ланцюгів LVDS, пропаюванні роз'ємів матриці коштував 550 грн.

✓ Причины неисправности: 

У роботі цього монітора одночасно вийшло з ладу кілька модулів, а саме модуль дисплея, ланцюги LVDS, а також роз'єм матриці, відповідно нормально він працювати не міг. Крім того, як виявилося, монітор був залитий водою, що повною мірою негативно позначилося на роботі.

✓ Рекомендации сервисного центра: 

Після результативного ремонту, який виконувався терміново, рекомендовано поводитися з монітором акуратніше. Не допускати потрапляння рідини усередину! Замовник попереджений про те, що якщо цим знехтувати, монітор знову вийде з ладу, і не факт, що подальший ремонт може виявитися рентабельним.

ремонт монітора LG W2043T
ремонт монітора LG W2043T
ремонт монітора LG W2043T
ремонт монітора LG W2043T
ремонт монітора LG W2043T

Коментувати