Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Світиться режим чергування, немає зображення на моніторі LG FLATRON L1730B, ремонт моніторів в Україні.

Закінчення ремонту: 23.03.2020
Замовлення №: 00162
✓ Пристрій, виробник, модель

Монітор ЕЛДЖІ FLATRON L1730B призначений для використання як в офісі, так і в домашніх умовах. Модель наділена 17-дюймовим екраном з матовим покриттям, роздільною здатністю 1280x1024 пікселів, співвідношенням сторін 5:4, яскравістю 250 Cd/m та часом реакції матриці 5 мс. Цей монітор з горизонтальним кутом огляду 160° та вертикальним кутом огляду 140°. В наявності такі роз'єми, як DVI, VGA, є замок Кенсінгтон.

✓ Заявлена несправність замовником

Ми завжди виконуємо ремонт моніторів в Україні, незалежно від марки, моделі, року випуску чи несправності. До нас звернувся замовник та попросив виконати ремонт, оскільки на моніторі висвічується режим чергування, а зображення відсутнє. Від нього дізналися, що цей монітор експлуатується протягом багатьох років (придбали у 2004 році) і за весь час зламався вперше. Разом із монітором замовник приніс підставку.

✓ Діагностика сервісним центром

Попри тривалу експлуатацію, зовнішній стан монітора досить хороший. На першій світлині добре видно, що його корпус, екран та підставка без будь-яких механічних пошкоджень (подряпин, потертостей), монітор чистий та акуратний. Перш ніж виконувати ремонт моніторів в Україні будь-якої складності, необхідно точно встановити причину, через яку виникла несправність. З цією метою передбачена діагностика. Монітор розібрали та з'ясували, що і цій моделі використовується матриця LM170E01 (A5)(N5). При цьому діагностика показала, що з ладу вийшов інвертор підсвітки, тому для ремонту є всі підстави

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності інвертора підсвітки знадобилося перепаяти різні деталі, зокрема ключі інвертора, електролітичні конденсатори різного номіналу (видно на світлинах №3 і 4). На останній можна побачити, що після описаного ремонту моніторів в Україні зображення на екрані з'явилося, воно хорошої якості.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт інвертора підсвітки, для чого довелося перепаяти ключі інвертора, електроліти замовник заплатив 500 грн.

✓ Причини несправності

З ладу вийшов інвертор підсвітки й це стало основною причиною того, що на екрані цього монітора повністю не було зображення, при цьому горів черговий режим. Зокрема, несправними виявилися ключі інвертора, електролітичні конденсатори, які підлягали заміні.

✓ Рекомендації сервісного центру

Враховуючи ті фактори, що даний монітор експлуатується досить тривалий час (16 років), а також вже виконувався його ремонт, рекомендуємо використовувати його в щадному режимі. Якщо знову виникнуть збої в роботі, самостійно нічого не робити, а негайно звертатися до сервісного центру в Україні. Тут виконають діагностику, правильно визначать причину несправності й лише потім відремонтують.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.