Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Згорів разом з комп'ютером і не включається монітор LG 23MA73D, сервіс ремонту моніторів.

Закінчення ремонту: 10.01.2020
Замовлення №: 90813
✓ Пристрій, виробник, модель

23-дюймовий монітор ЛГ 23MA73D, зібраний в Польщі у вересні 2013 року, чудово підходить для використання як у домашніх умовах, так і в офісі. Модель має хороші технічні характеристики - кут огляду 178 градусів, час відгуку 5 мс, максимальну роздільну здатність 1920x1080 пікселів, реальну контрастність 1 000:1, динамічну контрастність 5 000 000:1 та яскравість 25. Монітор наділений широким спектром портів та роз'ємів, включаючи D-Sub, Composite, Component, SCART, два HDMI, USB, RCA, Audio IN та інші. Модель зручна ще й тим, що її можна використовувати як на столі, так і на стіні, оскільки для цього передбачено спеціальне настінне кріплення VESA 75x75 мм.

✓ Заявлена несправність замовником

У наш сервіс з ремонту моніторів звернувся замовник з проханням відремонтувати монітор, що вийшов з ладу, який не включається, але при цьому залишається горіти чергування. З розповіді клієнта з'ясували, що цей монітор тримали як резервний, повністю обмотаним у прозору плівку, а коли його під'єднали, він майже одразу згорів разом із комп'ютером. З його припущення це могло бути викликано стрибком напруги мережі, а оскільки ця комп'ютерна техніка використовувалася без наявності UPS (джерела безперебійного живлення), це призвело до таких наслідків. Наш сервіс ремонту моніторів ніколи не відмовляє своїм клієнтам, тому пристрій прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Оскільки, як уже говорилося трохи вище, цей монітор тримали як резервний, він ще замотаний у прозору захисну плівку (добре видно на світлинах №1 та 2). У такому вигляді він поступив до нашого сервісу з ремонту моніторів. Після того, як пристрій розібрали, що необхідно для проведення діагностики та подальшого ремонту, з'ясували, що в цій моделі використовуються такі модулі, як матриця LM230WF3(SS)(A1), шлейф EAD61217886, а також плата Main Board M73D EAX65048803(1) з тюнером TDSS-G501D EBL61240203, у роботі якої виникли проблеми, а саме, погоріли багато деталей, потрібна заміна драйвера живлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Оскільки у нашому сервісі з ремонту моніторів є все необхідне ремонтне обладнання, включаючи паяльну інфрачервону станцію, нам вдалося відновити працездатність монітора. Для цього виконали наступні дії – на компонентному рівні відновили основну плату (див. світлини №3 та 4), для чого довелося перепаяти такі деталі, як електролітичні конденсатори, діоди, резистори. Виконано також заміну драйвера живлення. На останній світлині основна плата після ремонту. В результаті після наданого сервісу з ремонту моніторів він повністю в робочому стані. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт основної плати з заміною багатьох деталей + заміна драйвера живлення коштував замовнику 600 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною виникнення вищеописаної несправності став вихід з ладу основної плати (Main Board), де погоріли багато деталей. Це могло бути спровоковано кількома факторами - по-перше, зі слів самого ж користувача виникненню проблеми передував різкий стрибок напруги мережі, по-друге, персональний комп'ютер та монітор використовувалися без джерела безперебійного живлення, яке б захистило техніку від подібної проблеми. Також монітор тривалий час стояв без роботи як резервний, замотаний у плівку, що також могло негативно позначитися при включенні.

✓ Рекомендації сервісного центру

Завдяки якісно наданому сервісу цей монітор повністю у справному стані. Щоб уникнути подібної проблеми у майбутньому, замовнику рекомендовано обов'язково якнайшвидше придбати джерело безперебійного живлення та використовувати комп'ютерну техніку разом з ним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.