При включенні системного блоку пихнув та не працює монітор Dell 2407WFP, терміновий ремонт моніторів.

Заказ №: 
90632
✓ Устройство, производитель, модель: 

Плоско панельний широкоекранний 24-дюймовий РК-монітор Делл 2407WFP з яскравістю екрану 400 кд/м², контрастністю 1000:1 та кутом огляду 178 градусів, як по вертикалі, так і по горизонталі. Завдяки функціям PIP (картинка у картинці) та PBP (картинка до картинки) цей монітор можна використовувати для відео монтажу, а також для роботи з тривимірними зображеннями.

✓ Заявленная неисправность заказчиком: 

Замовнику потрібен терміновий ремонт моніторів, який не працює. З його слів, при включенні системного блоку монітор пихнув та більше не працює. Разом із монітором він приніс до сервісного центру підставку. Він попросив, щоб відновлювальні роботи були виконані терміново, оскільки пристрій потрібний для роботи.

✓ Диагностика сервисным центром: 

Монітор надійшов у дуже хорошому стані, на світлині №1 добре видно, що у нього акуратний, чистий корпус, без жодних механічних пошкоджень. Щоб став можливим терміновий ремонт моніторів, знадобилася первинна діагностика, для чого його повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що у цій моделі використовуються такі деталі, як материнська плата E157925, трансформатор 1J.20289.001, мікросхема FLI5962H-LF. При цьому з ладу вийшов модуль живлення, на якому багато чого погоріло.

✓ Ремонт сервисным центром: 

З такою несправністю терміновий ремонт полягав у відновленні блоку живлення, що вийшов з ладу. Для цього довелося перепаяти багато різних деталей, включаючи різного номіналу SMD резистори та конденсатори в кількості 6 штук, конденсатор 120,0*450 В, транзистори STW 12NK90Z та 2SK 3502, стабілітрон SMD 15 В, коректор коефіцієнта потужності L 6561D (добре видно на останній світлині). Після такого термінового ремонту моніторів він повністю у робочому стані. Як і просив клієнт, ремонт виконали терміново, на який видали гарантію.

✓ Общая цена ремонта: 

Ремонт блоку живлення в моніторі з перепаюванням багатьох деталей з урахуванням терміновості коштував замовнику 1000 грн.

✓ Причины неисправности: 

В такому випадку монітор перестав працювати та знадобився терміновий його ремонт, через те, що з ладу вийшов блок живлення, на якому погоріло дуже багато різних деталей. Імовірно, це могло бути спровоковано різким стрибком напруги мережі.

✓ Рекомендации сервисного центра: 

Щоб надалі знову не знадобився ремонт цього монітора в терміновому порядку, замовнику рекомендовано терміново придбати UPS (джерело безперебійного живлення), яке у разі перепадів напруги мережі захистить комп'ютер та монітор зокрема від подібних проблем.

ремонт монітора Dell 2407WFP
ремонт монітора Dell 2407WFP
ремонт монітора Dell 2407WFP
ремонт монітора Dell 2407WFP
ремонт монітора Dell 2407WFP

Коментувати