Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестав включатися комп'ютерний монітор Samsung 2043BW, полагодити монітор комп'ютера.

Закінчення ремонту: 07.02.2020
Замовлення №: 00049
✓ Пристрій, виробник, модель

Комп'ютерний РК монітор Самсунг 2043BW, зібраний у Китаї, з 20-дюймовою TN+film матрицею з роздільною здатністю 1680х1050 пікселів, часом реакції 5 мс, максимальною яскравістю 300 кд/м2 та динамічною контрастністю 1000:1. Частота оновлення складає 56-75 Гц. У цій моделі монітора використовується CCFL підсвітка, в наявності інтерфейс відеосигналу DVI, він може успішно використовуватися як у домашніх умовах, так і в офісах. Кут огляду по горизонталі становить 170°, а по вертикалі 160°. У моніторі використовуються такі фірмові технології, як MagicBright3, MagicWizard, MagicTune, таймер вимкнення, програмована кнопка управління, Image Size Color Effect, сертифікований під ОС Windows Vista Basic.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей РК монітор надійшов із заявленою несправністю – не включається. Зі слів замовника, це не перша несправність, тому раніше його розкривали та ремонтували. Разом з пристроєм він приніс у сервісний центр підставку та попросив полагодити монітор комп'ютера в найстисліші терміни, оскільки він постійно використовується в робочих цілях, відповідно експлуатується досить інтенсивно.

✓ Діагностика сервісним центром

Попри інтенсивне використання, зовнішній вигляд комп'ютерного монітора досить хороший, про що можна судити з першої світлини. Після того, як його розібрали (див. світлини №2 та 3) та провели діагностику, вдалося встановити, що з ладу вийшов модуль живлення, на якому погоріло багато різних деталей. Однак полагодити монітор комп'ютера з такою проблемою можна.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності блоку живлення, що вийшов з ладу, довелося перепаяти багато різних деталей, у тому числі діодів, резисторів та електролітичних конденсаторів, включаючи 1000,0 * 16 В. Після такого ремонту монітора комп'ютера він увімкнувся. На цей ремонт із позитивним результатом замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт блоку живлення цього монітора з заміною різних компонентів замовник заплатив 500 грн.

✓ Причини несправності

Причиною виникнення несправності цього монітора, який використовується разом із персональним комп'ютером, став несправний блок живлення (PSU), на якому погоріло багато компонентів, включаючи електролітичні конденсатори. Це, наприклад, могло бути спровоковано різким перепадом напруги мережі. Мало того, зі слів самого замовника, монітор експлуатується досить інтенсивно для виконання щоденної роботи та виходить з ладу з різних причин не вперше.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки цей РК монітор експлуатується часто та багато, а також не раз його ремонтували, замовнику рекомендовано поводитися з ним максимально акуратно та дбайливо! Можливо, є сенс придбати джерело безперебійного живлення (ДБЖ), якщо такого немає, який гарантовано захистить пристрій від виникнення різних проблем, які можуть бути пов'язані з електрикою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.