Перестав включатися комп'ютерний монітор Samsung 2043BW, полагодити монітор комп'ютера.

Заказ №: 
00049
✓ Устройство, производитель, модель: 

Комп'ютерний РК монітор Самсунг 2043BW, зібраний у Китаї, з 20-дюймовою TN+film матрицею з роздільною здатністю 1680х1050 пікселів, часом реакції 5 мс, максимальною яскравістю 300 кд/м2 та динамічною контрастністю 1000:1. Частота оновлення складає 56-75 Гц. У цій моделі монітора використовується CCFL підсвітка, в наявності інтерфейс відеосигналу DVI, він може успішно використовуватися як у домашніх умовах, так і в офісах. Кут огляду по горизонталі становить 170°, а по вертикалі 160°. У моніторі використовуються такі фірмові технології, як MagicBright3, MagicWizard, MagicTune, таймер вимкнення, програмована кнопка управління, Image Size Color Effect, сертифікований під ОС Windows Vista Basic.

✓ Заявленная неисправность заказчиком: 

Цей РК монітор надійшов із заявленою несправністю – не включається. Зі слів замовника, це не перша несправність, тому раніше його розкривали та ремонтували. Разом з пристроєм він приніс у сервісний центр підставку та попросив полагодити монітор комп'ютера в найстисліші терміни, оскільки він постійно використовується в робочих цілях, відповідно експлуатується досить інтенсивно.

✓ Диагностика сервисным центром: 

Попри інтенсивне використання, зовнішній вигляд комп'ютерного монітора досить хороший, про що можна судити з першої світлини. Після того, як його розібрали (див. світлини №2 та 3) та провели діагностику, вдалося встановити, що з ладу вийшов модуль живлення, на якому погоріло багато різних деталей. Однак полагодити монітор комп'ютера з такою проблемою можна.

✓ Ремонт сервисным центром: 

Для відновлення працездатності блоку живлення, що вийшов з ладу, довелося перепаяти багато різних деталей, у тому числі діодів, резисторів та електролітичних конденсаторів, включаючи 1000,0 * 16 В. Після такого ремонту монітора комп'ютера він увімкнувся. На цей ремонт із позитивним результатом замовнику видано гарантію.

✓ Общая цена ремонта: 

За ремонт блоку живлення цього монітора з заміною різних компонентів замовник заплатив 500 грн.

✓ Причины неисправности: 

Причиною виникнення несправності цього монітора, який використовується разом із персональним комп'ютером, став несправний блок живлення (PSU), на якому погоріло багато компонентів, включаючи електролітичні конденсатори. Це, наприклад, могло бути спровоковано різким перепадом напруги мережі. Мало того, зі слів самого замовника, монітор експлуатується досить інтенсивно для виконання щоденної роботи та виходить з ладу з різних причин не вперше.

✓ Рекомендации сервисного центра: 

Оскільки цей РК монітор експлуатується часто та багато, а також не раз його ремонтували, замовнику рекомендовано поводитися з ним максимально акуратно та дбайливо! Можливо, є сенс придбати джерело безперебійного живлення (ДБЖ), якщо такого немає, який гарантовано захистить пристрій від виникнення різних проблем, які можуть бути пов'язані з електрикою.

ремонт монітора Samsung 2043BW
ремонт монітора Samsung 2043BW
ремонт монітора Samsung 2043BW
ремонт монітора Samsung 2043BW

Коментувати