Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не тримає навантаження, при UBX менше ніж 210 починає відключатися стабілізатор Volter СНПТО-2 ПТ, ремонт стабілізаторів напруги Volter.

Закінчення ремонту: 16.09.2020
Замовлення №: 00619
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний стабілізатор напруги Волтер СНПТО-2 ПТ (Volter), зібраний в Україні, з пасивним охолодженням, робочою частотою 50 Гц та світлодіодною індикацією. Модель переносного типу з металевим корпусом, з навісним або підлоговим типом монтажу, наділена верхнім порогом стабілізації напруги 245 В та нижнім порогом стабілізації напруги 150 В. У приладі застосований ступеневий принцип регулювання, час реакції становить 20 мс, а час допустимого навантаження 10 секунд. У цьому стабілізаторі передбачено захист від перегріву та захист від перевантаження.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей стабілізатор напруги надійшов із проблемою - не тримає навантаження, при вхідній напрузі менш як 210 вольтів відразу ж відключається. З цієї причини потрібний ремонт стабілізаторів напруги Volter, який ми виконуємо, незалежно від складності несправності. Від замовника дізналися, що цей стабілізатор напруги придбано кілька років тому, при цьому з ладу вийшов уперше, тому до нас його ще не розбирали.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлинах №1 та 2 добре видно, що цей стабілізатор у нормальному стані, його корпус білого кольору трохи забруднений (не критично), при цьому якихось механічних пошкоджень у вигляді подряпин чи потертостей не спостерігається. Після того, як його повністю розібрали, з'ясували, що у цій моделі використовується реле HJR-3FF-S-Z. Перш ніж виконувати ремонт стабілізаторів напруги Volter, необхідно точно встановити причину, через яку виникла вищеописана несправність. Під час діагностики майстер встановив, що з ладу вийшов силовий модуль, від навантаження згоріли доріжки на платі силового модуля.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою проблемою ремонт полягав у відновленні силового модуля, для чого довелося замінити багато різних несправних радіодеталей. Це – діоди, резистори, електролітичні конденсатори з різними маркуваннями. Відновлено монтаж блоку тиристорів, для чого довелося застосувати спеціальне ремонтне обладнання. В результаті після такого ремонту стабілізаторів напруги Volter несправність вдалося повністю усунути. Після ремонту прилад прогнаний ЛАТРом U Bх від 160 до 250 В. На першій світлині видно, що стабілізатор тримає навантаження (світиться лампочка зеленим кольором). Цей ремонт із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт силового модуля з заміною на ньому різних несправних деталей, відновлення монтажу блоку тиристорів коштувало замовнику 900 грн.

✓ Причини несправності

Те, що в цьому стабілізаторі напруги виникла вищеописана несправність (при U Bх менш як 210 - відключається), а відповідно знадобився його ремонт, пояснюється тим, що з ладу вийшов силовий модуль. Як виявилось, від перевантаження згоріли доріжки на платі силового модуля. Виникнення такої несправності безпосередньо пов'язано з постійними навантаженнями стабілізатора.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов забрати відремонтований стабілізатор напруги від вітчизняного виробника Volter, йому повідомили, що проблема виникла через постійні перевантаження. Тому майстер рекомендував намагатися прилад не навантажувати споживачами сумарним навантаженням понад 2 кВт, інакше він знову може вийти з ладу!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.