Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює стабілізатор Укртехнологія Optimum+ 9000, терміновий ремонт стабілізаторів напруги.

Закінчення ремонту: 28.03.2020
Замовлення №: 00200
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний побутовий стабілізатор напруги симісторного типу Укртехнологія Optimum+2 НСН0022-9.0 кВт-5.0 (НСН-9000) виготовлений у місті Донецьк, Україна. Модель з 12 ступенями стабілізації, точністю 4,5 %, робочою частотою 50 Гц та кроком стабілізації 10 В. Прилад виконаний у металевому корпусі та має пожежобезпечне виконання. Він наділений вентилятором активного охолодження, що гарантує його безперервну роботу. Верхній граничний поріг вхідної напруги пристрою 270, при цьому нижній граничний поріг вхідної напруги становить 60 В. До інших позитивних якостей пристрою можна віднести те, що не спотворюється синусоїдальна форма вихідного сигналу, його відключення в автоматичному режимі виконується при напрузі понад 340 В.

✓ Заявлена несправність замовником

У стабілізаторі напруги виникла проблема - він не працює в режимі стабілізації, на екрані відсутня індикація. Тому замовнику потрібен терміновий ремонт стабілізаторів напруги. Оскільки прилад зламався вперше, до нас його ще не розкривали та не ремонтували.

✓ Діагностика сервісним центром

Безпосередньо у сервісному центрі встановили, що пристрій не працює у режимі стабілізації, немає індикації на екрані, відповідно максимально актуальним є терміновий ремонт стабілізаторів напруги. На світлині №1 видно, що корпус стабілізатора білого кольору в хорошому стані, без подряпин та потертостей, з етикеткою основних характеристик цієї моделі. Його розібрали та з'ясували, що у стабілізаторі напруги використовується плата РК дисплея E 243002 1601B REV.C, яка вийшла з ладу. Крім того, діагностика показала, що несправний модуль стабілізації.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності модуля стабілізації довелося перепаяти багато різних деталей, таких як діоди, резистори, конденсатори (видно на світлині №3). Також виконано ремонт плати дисплея, що вийшла з ладу (світлина №4). Після такого термінового ремонту стабілізаторів напруги (для його виконання знадобилося лише 2 дні) заявлену несправність повністю усунуто. На останній світлині видно, що на виході навантаження становить 221 В, а на вході її показник завищений - 241 В, що свідчить про те, що стабілізатор після ремонту нормально стабілізує напругу. В обов'язковому порядку пристрій протестований ЛАТРом від 140 до 250 В. На цей результативний ремонт, який виконувався терміново замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

З урахуванням терміновості за ремонт модуля стабілізації та плати дисплея з заміною багатьох деталей, замовник заплатив 1600 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною того, що цей стабілізатор напруги від вітчизняного виробника не працював у режимі стабілізації стало, те, що несправним виявився модуль стабілізації. Для його відновлення довелося перепаяти багато різних радіодеталей. Крім того, з ладу вийшла плата дисплея, саме тому на екрані була відсутня індикація. Усі ці несправності вдалося результативно усунути.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі стабілізатор напруги знову не вийшов з ладу та не знадобився ремонт у терміновому порядку, замовнику рекомендовано намагатися його не перевантажувати! Якщо все ж таки це станеться, якнайшвидше звертатися за допомогою до фахівців, які проведе діагностику та точно визначать, через що сталася несправність.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.