Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає вихідної напруги в Елім СНАН-10000, ремонт сервомоторних стабілізаторів напруги.

Закінчення ремонту: 06.04.2020
Замовлення №: 00184
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний стабілізатор напруги вітчизняного виробництва Елім СНАН-10000 призначений для захисту приладів середньої потужності, а також невеликих офісів та дач. Модель з навісним типом використання має потужність 10000 ВА (максимальне навантаження при напрузі в мережі 150 В – 6500 Вт). Прилад із вихідною напругою 220В ±3%, діапазоном регулювання 150 – 250В та швидкістю спрацьовування менше 1 секунди. Стабілізатор напруги виконаний у надійному металевому корпусі, він відрізняється простим підключенням, плавним регулюванням та високим ККД 98% при 220 В в мережі.

✓ Заявлена несправність замовником

У нашій майстерні можна виконати ремонт сервомоторних стабілізаторів напруги з будь-якою складністю несправності. Саме тому до нас звернувся замовник із проблемою – на виході нічого немає, іншими словами, у стабілізаторі немає вихідної напруги. Від нього дізналися, що попри те, що прилад придбано не так давно, він ламається вже не вперше, тому його раніше розкривали та ремонтували.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що цей стабілізатор напруги, який відноситься до сервомоторного типу, у хорошому стані. Він має корпус білого кольору, на якому відсутні механічні пошкодження у вигляді подряпин або потертостей. Після його розбирання (див. світлину №2) з'ясували, що в цій моделі використовуються такі модулі, як плата керування DELIXI070405, реле JQX-40F-1Z, двигун 38ZY25. Перш ніж виконувати ремонт сервомоторних стабілізаторів напруги необхідно точно визначити, що саме стало причиною виходу його з ладу. За допомогою діагностики вдалося встановити, що проблема у модулі редуктора. Крім того, з ладу вийшов двигун, який не підлягає ремонту, відповідно потрібна його заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у повному переборі редуктора, також виконано заміну двигуна 12 В 38ZY25 (світлини №3 та 4). Такі дії дозволили позитивно вирішити проблему, оскільки після ремонту сервомоторних стабілізаторів напруги вихідна напруга з'явилася. На першій світлині видно, що воно складає 220 Вольт. Це був ремонт із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт цього стабілізатора з перебирання редуктора та заміни нового двигуна замовник заплатив 1300 грн.

✓ Причини несправності

Причиною виходу з ладу цього сервомоторного стабілізатора напруги (не було вихідної напруги) стало два фактори. 1. Несправним виявився модуль редуктора, тому знадобилося його перебирання. 2. Заміні підлягав двигун, відремонтувати який було неможливо.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом при подальшій експлуатації стабілізатора напруги необхідно дотримуватись кількох простих правил. Жовта кнопка «Затримка» повинна бути натиснута, якщо вона відпущена – навантаження увімкнеться через 2-3 хвилини після увімкнення стабілізатора. Також рекомендовано прилад не перевантажувати! Навантаження повинне становити не більше 6,5 кВт!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.