Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює, немає стабілізації в стабілізаторі напруги Елім СНАН-12000, ремонт стабілізаторів напруги Елім.

Закінчення ремонту: 20.07.2020
Замовлення №: 00451
✓ Пристрій, виробник, модель

Сервопривідний однофазний стабілізатор напруги Елім СНАН-12000 (країна виробник Україна) з діапазоном вхідної напруги 150-250 В, вбудованим автоматичним захистом від перегріву та швидкодією менш як 1 секунда. Пристрій із точністю стабілізації 3% з безступеневим типом регулювання. Робоча частота стабілізатора становить 50/60 Гц. У цій моделі використовуються рухомі механічні деталі, вона відрізняється високою точністю та плавністю регулювання. Уся необхідна індикація виводиться на метричний дисплей, який має прилад. Модель з настінним (навісним) типом монтажу, наділена металевим корпусом та алюмінієвим трансформатором. Цей стабілізатор напруги чудове рішення для захисту різних побутових приладів, для використання в квартирах, приватних будинках, дачах.

✓ Заявлена несправність замовником

Співробітник компанії «МРІЯ ДАВІ ДАН» звернувся до нас за допомогою, оскільки у роботі стабілізатора напруги виникли проблеми. Зі слів замовника він не працює (немає стабілізації). Також він повідомив, що найшвидше виникнення несправності пов'язане з частими стрибками напруги, яка зазвичай занижена. Саме тому потрібний ремонт стабілізаторів напруги Елім. Оскільки пристрій вийшов з ладу вперше, до нас його ще не розкривали та не ремонтували.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей стабілізатор напруги надійшов із сильно запиленим корпусом, на якому є хоч і не значні, при цьому механічні дефекти у вигляді подряпин (видно на перших двох світлинах). В першу чергу пристрій розібрали, що дозволило дізнатися, що в цій моделі використовується реле JQX-60F 1H, плата DLX12112702, двигун 38ZY25. Виконана поглиблена діагностика показала, що несправність досить складна, оскільки з ладу вийшов редуктор сервоприводу, несправна також плата керування двигуном сервоприводу, відповідно ремонт стабілізаторів напруги Елім повинен бути спрямований на відновлення їх працездатності.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у перебиранні та змащуванні редуктора (видно на світлині №5). Також на компонентному рівні відновлено плату керування двигуном сервоприводу, для чого на ній довелося перепаяти різні несправні радіодеталі, до яких входять діоди, резистори, а також кілька електролітичних конденсаторів з різними маркуваннями. В результаті після описаного ремонту стабілізаторів напруги Елім заявлену користувачем несправність вдалося усунути. На першій світлині видно, що пристрій працює, стабілізація з'явилася. Це був ремонт із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

За перебирання та змащення редуктора, ремонт плати керування двигуном сервоприводу сплачено 1800 грн. Оплату виконано за безготівковим розрахунком компанією «МРІЯ ДАВІ ДАН».

✓ Причини несправності

Те, що в цьому стабілізаторі напруги вітчизняного виробника Елім виникла несправність цілком зрозуміло. Як виявилося, з ладу одночасно вийшли два модулі - редуктор сервоприводу та плата керування двигуном сервоприводу. Імовірно через часті перепади мережевої напруги заклинило редуктор двигуна автотрансформатора, який спалив плату управління.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли співробітник компанії прийшов за відремонтованим приладом, йому пояснили, що будь-який стабілізатор напруги, і Елім у тому числі, на відміну від інших електроприладів, перебуває в постійній небезпеці. Саме на нього припадає значна частина несприятливої напруги, оскільки він на початку електроланцюга та потрібен, щоб розподіляти електроенергію для інших приладів. По суті будь-який стабілізатор є певним фільтром. Враховуючи вищевикладене, майстер рекомендував при подальшому використанні намагатися відремонтований стабілізатор напруги не перевантажувати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.