Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, відсутня індикація у стабілізаторі напруги Щит СН-15000, ремонт стаціонарного стабілізатора напруги.

Закінчення ремонту: 04.06.2020
Замовлення №: 00317
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний стаціонарний стабілізатор напруги Щит СН-15000 відноситься до сервопривідного типу. Модель наділена потужністю 15000 ВА та призначена для надійного захисту пристроїв від коротких замикань, перевантажень, перегріву або підвищеної та зниженої напруги. Стабілізатор виконаний у надійному металевому корпусі, він відрізняється максимально простим підключенням, плавним регулюванням, а також високим ККД.

✓ Заявлена несправність замовником

У стабілізаторі напруги, що надійшов у наш сервісний центр, виникла несправність, а саме, він не вмикається, на екрані відсутня індикація. З цієї причини потрібний ремонт стаціонарного стабілізатора напруги. Від замовника довідалися, що пристрій виходить з ладу не вперше, тому до нас його вже розкривали та ремонтували, але з іншої причини.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що корпус пристрою сірого кольору в досить хорошому стані, на ньому немає подряпин та потертостей. У першу чергу стабілізатор розібрали та дізналися, що в ньому використовується реле Songle SRD-12VDC-SL-C. Без діагностики повноцінний ремонт стаціонарного стабілізатора напруги не можливий, тому насамперед виконали її. Як з'ясувалося, причина несправності в модулі стабілізації, що вийшов з ладу, тому ремонт буде спрямований на відновлення його працездатності.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні модуля стабілізації, на якому було перепаяно багато радіодеталей. Це - діоди, резистори, конденсатори, біполярний транзистор TIP 41C (див. світлину №5). Також довелося перепаяти мікросхему LM 324A, яка виявилася не робочою. Виконано пропаювання плати, відновлення монтажу, для чого використовували спеціальне ремонтне обладнання. Після такого ремонту стаціонарного стабілізатора напруги заявлену клієнтом несправність вдалося повністю усунути. На першій світлині видно, що стабілізатор увімкнувся, індикація є (світиться зеленим), стрілка на вольтметрі показує напругу. Робота пристрою протестована безпосередньо за умов сервісного центру. На цей результативний ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля стабілізації із заміною багатьох деталей, включаючи мікросхему, пропаювання плати та відновлення монтажу, замовнику довелося заплатити 1600 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною, через яку цей стаціонарний стабілізатор напруги не вмикався, а відповідно не було індикації, пов'язано з тим, що з ладу вийшов модуль стабілізації, на якому довелося перепаяти багато різних деталей, включаючи мікросхему. Після правильно виконаного ремонту несправність повністю усунена. Виникнення такої проблеми може бути викликане постійним навантаженням приладу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Зважаючи на те, що цей стабілізатор напруги вже двічі виходив з ладу, майстер рекомендував поводитися з ним максимально акуратно. Намагатися його не перевантажувати! Короткочасне навантаження не повинно бути вищим за 15 кВт! Якщо стабілізатор знову вийде з ладу, його ремонт довірити досвідченим фахівцям сервісного центру, де для цього є спеціальне обладнання.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.