Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає звуку на виході в радіомікрофоні Shure UGX 58, ремонт радіомікрофонів в Києві.

Закінчення ремонту: 16.10.2019
Замовлення №: 90679
✓ Пристрій, виробник, модель

Бездротова універсальна радіосистема Шуре UGX 58, в комплект якої входить два вокальні радіомікрофони, з радіусом дії до 100 метрів, з частотним діапазоном від 50 до 15.000 Гц, чутливістю 50US (20dB) та максимальним посиленням на канал до 80dB. Наявність на радіомікрофоні LCD екрану, світлодіодного індикатора включення, а також міцної конструкції забезпечує надійне використання.

✓ Заявлена несправність замовником

До сервісного центру з міста Вугледар Донецької області надійшла ця радіосистема з радіомікрофоном, у якій не має звуку на виході бази, іноді зникає зв'язок між мікрофоном та базою. З цієї причини потрібний ремонт радіомікрофонів у Києві. Телефоном замовник повідомив, що, ймовірно, несправність проявилася після падіння мікрофона.

✓ Діагностика сервісним центром

Візуально радіомікрофон у хорошому стані, однак раніше він уже розкривався. Перш ніж виконувати ремонт радіомікрофонів, проведена діагностика, яка показала, що з ладу вийшов модуль блокування звуку в базі та модуль передавача в мікрофоні.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт, який виконувався у місті Києві, полягав у відновленні модулів блокування звуку в базі (див. світлини №2 та 3), для чого довелося перепаяти електролітичні конденсатори різного номіналу у кількості 3 штук. Також перепаяли відірваний кабель антени в мікрофоні. На останній світлині добре видно, що після результативного ремонту радіомікрофонів у Києві звук на виході є, зв'язок між мікрофоном та базою відновлено.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля блокування звуку в базі, модуля передавача в мікрофоні, припаювання відірваного кабелю антени в мікрофоні коштувало 450 грн.

✓ Причини несправності

Однією з причин виникнення несправності, яка вимагала ремонту у м. Києві у сервісі, стало неакуратне поводження з радіомікрофоном, що падав із висоти.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібних проблем надалі, замовнику телефоном дано ряд рекомендацій щодо правильної експлуатації радіосистеми, а саме, берегти радіомікрофони від ударів та падінь! В іншому випадку знову знадобиться ремонт, виконати який можна в місті Києві.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.