Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює з гарнітурою поясний передавач Sennheiser XSW 2-ME2 (SK-XSW), ремонт радіосистем.

Закінчення ремонту: 16.09.2019
Замовлення №: 90548
✓ Пристрій, виробник, модель

Радіосистема Сенхайзер XSW 2-ME2-B з петличним мікрофоном, відмінний варіант для живих виступів, ведучих чи лекторів. Ця радіосистема працює на частоті 614 - 638 МГц, в діапазоні відтворюваних частот 50-16000 Гц. Модель з інтуїтивно зрозумілим РК-дисплеєм для налаштування параметрів вручну та 12 сумісними каналами у стабільному діапазоні UHF.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми завжди виконуємо ремонт радіосистем Sennheiser, ця модель прийнята в роботу. Разом із радіомікрофоном замовник приніс до сервісного центру передавач SK-XSW та гарнітуру (видно на світлині №1). З його розповіді стало зрозуміло, що зачепили роз'єм гарнітури поясного передавача, самостійно розкрили, намагалися паяти, але нічого не вийшло. Як результат, ремонт радіосистем потрібен через те, що не працює з гарнітурою поясний передавач.

✓ Діагностика сервісним центром
Будь-який ремонт радіомікрофонів починається з діагностики, і цей випадок не є винятком. Зовнішній стан радіосистеми добрий, однак корпус із подряпинами, наполовину відірвана наклейка (див. світлину №2). Після того, як пристрій розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовується плата SK_XSW_rev.1 958-SK-XSW-1, яка невдало паяна, видно сліди попадання вологи. На світлині №4 добре видно, що від плати відламано контакт роз'єму 3,5мм. З такою несправністю ремонт радіосистем буде непростим.
✓ Ремонт сервісним центром

В такому випадку ремонт полягав у наступному: відновлено роз'єм 3,5мм разом з монтажем під ним, також на платі виконано пропаювання SMD елементів (див. світлину №5). Після результативного ремонту радіосистем, на який замовнику видано гарантію, вона повністю у робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по відновленню роз'єму, монтажу під ним, пайка SMD елементів на платі коштував клієнту 900 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною, через яку був потрібний досить складний ремонт цієї радіосистеми, стала не акуратна її експлуатація, а саме, по необережності користувач зачепив роз'єм гарнітури поясного передавача, крім того, якимось чином усередину приладу потрапила рідина. Також, не маючи досвіду, була спроба самостійної пайки плати, що ще більше посилило проблему.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту даної радіосистеми з позитивним результатом, замовнику рекомендовано поводитися з нею дуже акуратно, берегти роз'єм гарнітури поясного передавача від різних механічних впливів, не допускати потрапляння усередину пристрою рідини.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.