Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає звуку з мікрофона (немає аудіосигналу) у радіосистемі Sennheiser EM-XSW2, ремонт радіосистем Sennheiser.

Закінчення ремонту: 28.05.2020
Замовлення №: 00297
✓ Пристрій, виробник, модель

Вокальна бездротова мікрофонна радіосистема Сенхайзер EM-XSW2 (Sennheiser) орієнтована на професійне використання. Вона гарантує високу якість та стабільну передачу аудіо сигналу, відрізняється легкістю налаштування для вирішення будь-якої складності завдань. Система відмінно підійде для вокалістів, ведучих, доповідачів або для тих, хто проводить презентації. Цей радіомікрофон із діапазоном відтворюваних частот 50-16000 Гц та максимальним рівнем звукового тиску для THD 0.5% - 144 дБ. До інших позитивних якостей моделі можна віднести автоматичне управління частотою та автоматичну синхронізацію через віддалений канал, можливість роботи в найширшому діапазоні УВЧ, до 12 сумісних каналів.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас звернулися по допомогу, оскільки у роботі радіосистеми сталася несправність. Зокрема, немає звуку з мікрофона. Як повідомив замовник, раніше намагалися самостійно виконати ремонт та зламали роз'єм гарнітури мікрофона. Тепер замовник вирішив, щоб ремонт радіосистем Sennheiser було виконано фахівцями. Він попросив, щоб усі відновлювальні роботи були виконані якнайшвидше, оскільки радіомікрофон потрібен для роботи. Разом із радіосистемою він приніс передавач SK-XSW.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли пристрій увімкнули безпосередньо в сервісному центрі, з мікрофона не було аудіосигналу. Зовнішній стан радіосистеми добрий, при цьому видно, що використовується вона часто та інтенсивно, тому що на корпусі є подряпини та потертості (див. світлину №1). Початковий огляд показав, що вже паяли вхідний роз'єм, відсутні гвинти. З'ясували, що у цій моделі використовується плата LY3594V-0. Щоб ремонт радіосистем Sennheiser був виконаний максимально результативно, йому завжди передує діагностика. Вона показала, що з ладу вийшов модуль передавача, на платі обірвані доріжки, які потребують відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю було виконано ремонт модуля передавача, відновлено обірвані доріжки на платі (див. світлину №5), для чого довелося використати мікроскоп. Також виконано пропаювання вхідного роз'єму, який був не коректно пропаяний до нас. Після такого ремонту радіосистем Sennheiser звук із мікрофона з'явився, про що свідчить світлина №2.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля передавача, відновлення обірваних доріжок на платі, пропаювання вхідного роз'єму наш постійний клієнт заплатив 800 грн.

✓ Причини несправності

Те, що ця радіосистема від відомого та популярного виробника Sennheiser не працювала (не було звуку з мікрофона), цілком зрозуміло. Це пов'язано з тим, що з ладу вийшов модуль передавача, на платі були обірвані доріжки, а вхідний роз'єм не правильно пропаяний. Очевидно, що з такими проблемами потрібен ремонт, який виконано на високому професійному рівні.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано не докладати зусиль до штекеру мікрофонної гарнітури! Якщо в роботі радіосистеми знову виникнуть проблеми, ніяких самостійних дій більше не робити (нічого не паяти), а негайно звертатися до фахівців. Також майстер рекомендував знайти та прикрутити всі гвинти!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.