Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Впав зі сцени, вирвався провід та роз'єм у мікрофоні Inter-M SCM-6000N, ремонт динамічного мікрофона.

Закінчення ремонту: 06.12.2019
Замовлення №: 90820
✓ Пристрій, виробник, модель

Професійний провідний вокально-інструментальний динамічний ручний мікрофон Інтер-M SCM-6000N з високою чутливістю -72 дБ +/-3 дБ, смугою частот 50 Гц - 18 кГц та підйомом в області 3-8 кГц для покращення передачі вокалу. Мікрофон наділений зсувним вимикачем на корпусі, вбудованим поп-фільтром та демпфуючим підвісом капсуля для придушення шумів від рук.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся до нашого сервісного центру, потрібен терміновий ремонт динамічного мікрофона, оскільки він не працює після того, як з необережності під час репетиції впав зі сцени (з досить великої висоти) та вдарився об тверду поверхню. Коли його підняли, то побачили, що через падіння вирвався провід та роз'єм. Замовник спробував самостійно його розкрити, але нічого вдіяти не зміг. Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам, тому прийняли цей динамічний мікрофон у роботу негайно.

✓ Діагностика сервісним центром

На всіх 4 світлинах добре видно, що у мікрофона дуже потертий, не акуратний корпус, на якому сильно облізла фарба. Це свідчить про його досить інтенсивне використання. Через падіння обірвані дроти від капсуля та роз'єму (див. світлини №3,4). Ремонт динамічного мікрофона із такою несправністю можливий.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю для ремонту динамічного мікрофона знадобилося відновлення монтажу, після чого він працює добре. На першій світлині цей мікрофон після ремонту він повністю в робочому стані. Як і просив замовник, якому цей мікрофон потрібний для проведення репетицій та виступів, ремонт виконали у терміновому порядку (за один день).

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт, що складався у відновленні монтажу капсуля та роз'єму з урахуванням терміновості, коштував клієнту 350 грн.

✓ Причини несправності

Причина через яку виникла несправність та став неминучим ремонт, очевидна. Це падіння мікрофона під час репетиції з висоти. Як результат, обірваними виявилися дроти від капсуля та знадобилося відновлення монтажу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано поводитися з цим динамічним мікрофоном більш дбайливо, намагатися не допускати надалі падінь та ударів. Також у разі виникнення будь-яких збоїв у роботі ніяких самостійних дій не робити, не розбирати, а відразу ж звертатися до фахівців!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.