Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зламана кнопка включення в мікрофоні Shure IU-2070, ремонт радіомікрофона у Києві.

Закінчення ремонту: 05.02.2020
Замовлення №: 90886
✓ Пристрій, виробник, модель
Радіомікрофон Шуре IU-2070 BETA58, в комплект якого входить 2 мікрофони на одній базі, з частотою радіоканалу UHF 600-870MHZ, частотним діапазоном 40Hz-20KHz та фіксованою робочою дистанцією 80-100 метрів. Радіомікрофон наділений виходом - роздільним 2 штуки канон симетричний та мікс джек 6,3 моно. Пристрій працює від двох батарей DC 1,5V (пальчик). Його вага складає 1.5 кг.
✓ Заявлена несправність замовником

У сервісний центр принесли несправний мікрофон, у якого зламалася кнопка включення, тому використовувати його неможливо. Зі слів замовника, якому потрібний ремонт радіомікрофона у Києві, коли сталася проблема, він самостійно його розібрав, при цьому нічого зробити не зміг. Мало того, було втрачено деякі гвинти, тому він попросив, щоб ми підібрали потрібні болти, щоб скрутити безпосередньо сам мікрофон. Разом із радіомікрофоном користувач приніс базу, блок живлення та шнур.

✓ Діагностика сервісним центром

Загалом зовнішній стан мікрофона та бази добрий, на них немає подряпин або інших видимих механічних пошкоджень. При цьому на радіомікрофоні зламано перемикач живлення при спробі самостійного розбирання користувачем, що зроблено вкрай не акуратно, втрачено гвинти, зламано кріплення нижнього гвинта (див. світлини №2 та 3). Оскільки з ладу вийшов власне сам мікрофон, ремонт радіомікрофона у Києві неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт, який виконувався в сервісному центрі міста Києва, полягав у наступному: замінено перемикач живлення на новий (SS23D07VG4), виконана пропайка плати (видно на світлинах №4 та 5), підібрані та вкручені гвинти, яких не було. Після такого ремонту радіомікрофона, він повністю в робочому стані, кнопка включення працює, про що свідчить перша світлина.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни перемикача живлення, пропайка плати та підбір гвинтів обійшовся замовнику 450 грн.

✓ Причини несправності

У цьому конкретному випадку радіомікрофон не працював, оскільки була зламана кнопка ввімкнення, відповідно включити його не було можливим. Мало того, коли виникла проблема, користувач самостійно хотів її вирішити, розкрив пристрій, причому досить неакуратно, але нічого вдіяти не зміг. Такий некомпетентний підхід лише посилив проблему, оскільки було втрачено гвинти, зламано кріплення нижнього гвинта.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту цей радіомікрофон зможе пропрацювати досить тривалий час, якщо поводитися з ним правильно та акуратно. Замовнику з Києва рекомендовано на кнопку включення, яку замінили, не тиснути із зусиллям, уникати падіння пристрою. У разі виникнення будь-яких збоїв у роботі нічого більше самостійно не робити (не розбирати!), а негайно звертатися за допомогою до фахівців.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.