Вокальний бездротовий динамічний радіомікрофон Шуре SM 58 (LWM5537) відрізняється підвищеною чутливістю до середніх частот, завдяки чому забезпечується чітке звучання, в ньому використовується вбудована система мінімізації зовнішніх шумів. Ця модель з частотним діапазоном від 50 до 15.000 Гц, має вбудований вітрозахист - захист звукового тракту від шумів, дихання та вітру.
Замовник звернувся у наш сервіс з ремонту радіомікрофонів, оскільки в його роботі виникли проблеми, а саме, на мікрофоні зламана кнопка включення, що періодично втрачає зв'язок з базою, не включається. Разом із радіомікрофоном замовник приніс у сервіс блок живлення. Він розповів, що цей радіомікрофон використовується для репетицій та проведення різноманітних заходів, причому досить інтенсивно. Оскільки він зламався вперше, його ремонт ще не виконувався.
Загалом зовнішній вигляд цього радіомікрофона хороший, у нього не потертий корпус, який біля основи обмотаний прозорим скотчем. Виконана діагностика показала, що в мікрофоні зламаний штовхач кнопки «Включення» (добре видно на світлині №2), з ладу вийшла плата управління та індикації, тому звернення до сервісу з ремонту радіомікрофонів було правильним рішенням.
Нам вдалося відновити працездатність плати управління та індикації, на якій виконано пропайка доріжок. Зроблено реставрацію зламаного штовхача кнопки «Включення». Після такого сервісу з ремонту радіомікрофонів він повністю в робочому стані. На останній світлині чітко видно, що після ремонту цей радіомікрофон вмикається, зв'язок з базою є (на мікрофоні та на базі світиться індикація).
За наданий сервіс, а саме, ремонт плати управління та індикації (пропайка доріжок) + кнопки «Включення», клієнт заплатив 400 грн.
Основною причиною того, що періодично втрачався зв'язок радіомікрофона з базою, став вихід з ладу плати керування та індикації в мікрофоні. Це могло статися через часті падіння мікрофона з висоти під час проведення репетицій. Крім того, була зламана кнопка «Включення», тому очевидно, що користуватися цим радіомікрофоном було неможливо.
Надалі, після результативного ремонту замовнику рекомендовано поводитися з радіомікрофоном максимально дбайливо, намагатися уникати його падінь, не докладати зусиль до двигунів перемикачів на мікрофоні! Його повідомлено про те, що зв'язок з базою тримає стабільно на невеликих відстанях та без сильних перешкод, оскільки все ж таки це не оригінал (див. останню світлину)!
Коментувати