Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зламана кнопка включення на мікрофоні Shure SM 58 (LWM5537), сервіс з ремонту радіомікрофонів.

Закінчення ремонту: 17.12.2019
Замовлення №: 90834
✓ Пристрій, виробник, модель

Вокальний бездротовий динамічний радіомікрофон Шуре SM 58 (LWM5537) відрізняється підвищеною чутливістю до середніх частот, завдяки чому забезпечується чітке звучання, в ньому використовується вбудована система мінімізації зовнішніх шумів. Ця модель з частотним діапазоном від 50 до 15.000 Гц, має вбудований вітрозахист - захист звукового тракту від шумів, дихання та вітру.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся у наш сервіс з ремонту радіомікрофонів, оскільки в його роботі виникли проблеми, а саме, на мікрофоні зламана кнопка включення, що періодично втрачає зв'язок з базою, не включається. Разом із радіомікрофоном замовник приніс у сервіс блок живлення. Він розповів, що цей радіомікрофон використовується для репетицій та проведення різноманітних заходів, причому досить інтенсивно. Оскільки він зламався вперше, його ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Загалом зовнішній вигляд цього радіомікрофона хороший, у нього не потертий корпус, який біля основи обмотаний прозорим скотчем. Виконана діагностика показала, що в мікрофоні зламаний штовхач кнопки «Включення» (добре видно на світлині №2), з ладу вийшла плата управління та індикації, тому звернення до сервісу з ремонту радіомікрофонів було правильним рішенням.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося відновити працездатність плати управління та індикації, на якій виконано пропайка доріжок. Зроблено реставрацію зламаного штовхача кнопки «Включення». Після такого сервісу з ремонту радіомікрофонів він повністю в робочому стані. На останній світлині чітко видно, що після ремонту цей радіомікрофон вмикається, зв'язок з базою є (на мікрофоні та на базі світиться індикація).

✓ Загальна вартість ремонту

За наданий сервіс, а саме, ремонт плати управління та індикації (пропайка доріжок) + кнопки «Включення», клієнт заплатив 400 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною того, що періодично втрачався зв'язок радіомікрофона з базою, став вихід з ладу плати керування та індикації в мікрофоні. Це могло статися через часті падіння мікрофона з висоти під час проведення репетицій. Крім того, була зламана кнопка «Включення», тому очевидно, що користуватися цим радіомікрофоном було неможливо.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі, після результативного ремонту замовнику рекомендовано поводитися з радіомікрофоном максимально дбайливо, намагатися уникати його падінь, не докладати зусиль до двигунів перемикачів на мікрофоні! Його повідомлено про те, що зв'язок з базою тримає стабільно на невеликих відстанях та без сильних перешкод, оскільки все ж таки це не оригінал (див. останню світлину)!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.