Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює, не вмикається радіомікрофон Sven RU-182, ремонт радіомікрофонів Sven.

Закінчення ремонту: 16.01.2020
Замовлення №: 90891
✓ Пристрій, виробник, модель

Бездротовий радіомікрофон Свен RU-182 з ресивером (блоком живлення), кварцовою стабілізацією частоти та системою безшумного налаштування. Ця модель з діапазоном частот 700 – 870 МГц, девіацією ± 56 кГц та співвідношенням сигнал/шум > 100 дБ. Цей радіомікрофон з дальністю дії в радіусі 100 метрів, у нього є регульований RF вихід, в ньому використовується внутрішня антена та динамічний капсуль. Вага мікрофону складає 1,0 кг.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей мікрофон надійшов до нашої майстерні з міста Ужгород Закарпатська область через те, що він не працює (не включається). Ми завжди виконуємо ремонт радіомікрофонів Sven, тому дізналися від замовника, що коли сталася проблема, він самостійно розкрив мікрофон, виявив, що згорів якийсь транзистор на платі мікрофона, спробував паяти, але нічого не вийшло. Разом із базою цей радіомікрофон надійшов упакованим у коробку від роутера TP LINK. Замовник також попросив, щоб ремонт був виконаний якнайшвидше, оскільки пристрій використовується для проведення репетицій та різних сценічних заходів.

✓ Діагностика сервісним центром

Попри інтенсивне використання цього радіомікрофону від популярної компанії Sven у нього досить хороший вигляд, що підтверджує світлина №1 та 2. Після його розбирання з'ясували, що в цій моделі використовується плата з маркуванням E257130. У ході виконаної діагностики виявилося, що проблема саме в ній (паяна до нас), у якої несправні ланцюги живлення (світлина №3). Виходячи з цього ремонт радіомікрофонів Sven повинен бути спрямований на її відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

В цьому випадку ремонт полягав у пропаюванні плати мікрофона, заміні ВЧ дроселів у кількості 2 штук (див. світлину №4). Це дозволило повністю вирішити проблему, оскільки після такого ремонту радіомікрофонів Sven він повністю у робочому стані. Відремонтований радіомікрофон ретельно упакований у ту саму коробку та відправлений адресату.

✓ Загальна вартість ремонту

Пропайка плати мікрофона разом із заміною двох ВЧ дроселів обійшлася замовнику 350 грн.

✓ Причини несправності

Імовірно, до виникнення цієї несправності призвело те, що користувач вставив у радіомікрофон батарейку навпаки (відбулася переплюсовка). Такий висновок зробив майстер через те, що акумуляторна батарея, яка була в комплекті, повністю розряджена та погнуті контакти.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику дано низку рекомендацій щодо подальшої експлуатації відремонтованого радіомікрофона від компанії Sven. Вони звелися до того, що поводитися з пристроєм необхідно максимально акуратно, намагатися, щоб мікрофон не падав. Також слід стежити за тим, щоб правильно було вставлено акумуляторну батарею. У разі виникнення будь-яких проблем у майбутньому, жодних самостійних дій не робити (нічого не паяти!), а негайно звернутися до фахівців.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.