Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює, в захисті, немає індикації в EnerGenie Basic 650 VA, ремонт безперебійників для комп'ютера.

Закінчення ремонту: 26.03.2020
Замовлення №: 00174
✓ Пристрій, виробник, модель

Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення (UPS) Енерген Basic 650 VA відмінно підходить для забезпечення безпеки даних, як в офісах, так і на домашніх персональних комп'ютерах. Модель із потужністю 650 ВА (390 Вт), часом перемикання не більше 10 мс та резервним часом до 20 хвилин (залежить від навантаження). Безперебійник із вбудованою акумуляторною батареєю 12 В, 7 А*год, час заряджання якої до 12 годин. До особливостей приладу можна віднести: наявність автоматичного регулятора напруги (AVR), інтелектуальний захист від перешкод, перевантажень та коротких замикань, можливість звукового та візуального сповіщення про події.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нас по допомогу, оскільки ми виконуємо ремонт безперебійників для комп'ютера. Заявлена несправність – UPS не працює, спрацьовує захист і немає жодної індикації. Від нього дізналися, що безперебійник використовується разом із персональним комп'ютером. Оскільки несправність виявилася вперше, то раніше прилад ще не розкривали й не ремонтували.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан безперебійника добрий, про що можна судити з першого фото. У нього трохи подряпаний корпус, але не критично. Його розібрали та провели діагностику, стало зрозуміло, що ремонт безперебійників для комп'ютера неминучий, оскільки з ладу вийшли силові ланцюги, заміні підлягає акумуляторна батарея (АКБ), яка повністю вийшла з ладу.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту безперебійників для комп'ютера з такою несправністю, насамперед необхідно було замовити та купити нову акумуляторну батарею I-Battery ABP7-12L для заміни. Після її отримання виконано заміну АКБ (видно на світлині №3 та 4). Виконано також пропаювання силових ланцюгів (див. світлину №3). Після описаного ремонту безперебійник повністю в робочому стані, індикація з'явилася (на крайній світлині видно, що світиться лампочка). На ремонт + нову АКБ замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За пропаювання силових ланцюгів + заміну нової акумуляторної батареї замовник заплатив 650 грн.

✓ Причини несправності

В такому випадку причина того, що джерело безперебійного живлення не працювало, спрацьовував захист і не було жодної індикації  -  повністю вийшла з ладу АКБ (акумуляторна батарея). Крім того, несправними виявилися силові ланцюги.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб ДБЖ пропрацював якнайдовше без ремонту замовнику дано кілька рекомендацій щодо його подальшої експлуатації. По-перше, не варто вмикати прилад відразу після того, як його принесли з вулиці. По-друге, слід уважно стежити за дотриманням температурного режиму. В ідеалі, для стабільної роботи приладу температура повинна знаходитись у межах від +20 до + 25 °С. По-третє, почекати, доки акумулятор повністю зарядиться і не допускати сильного розряду батареї надалі. Для того, щоб елементи живлення максимально зарядилися, необхідно залишити безперебійник включеним у мережу на добу, оскільки перша зарядка вимагає більшого часу, ніж планова

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.