Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює, не світиться світлодіод у джерелі безперебійного живлення Powercom RPT-600AP, заміна акумулятора в ДБЖ.

Закінчення ремонту: 13.07.2020
Замовлення №: 00386
✓ Пристрій, виробник, модель

Лінійно-інтерактивний ДБЖ Поверком RPT-600AP призначений для захисту ПК та мережевого обладнання від несправностей з електроживленням, а саме, перевантаженням або короткого замикання, понижень, підвищень, а також повного зникнення напруги в електромережі. Пристрій із вихідною потужністю 360 Вт, діапазоном вхідної напруги при роботі від мережі 160 - 275 В та часом роботи при половинному навантаженні 13 хвилин (навантаження 100 Вт). Завдяки вбудованому стабілізатору напруги даний ДБЖ підтримує вихідну напругу в межах норми, навіть при постійно зниженій напрузі електромережі, при цьому не використовуючи ресурс акумулятора. У приладі використовується форма вихідної напруги - апроксимована (ступінчаста) синусоїда. Цей ДБЖ наділений герметичним свинцево-кислотним акумулятором, що не обслуговується, 12 В, 7.2 Ач.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей пристрій надійшовдо нашого сервісного центру з проблемою - не працює, не горить світлодіод (немає індикації). Від замовника дізналися, що це не перша несправність, тож до нас ДБЖ вже розбирали та виконували ремонт. Клієнт також передбачає, що проблема в акумуляторній батареї, тому якщо діагностика покаже, що потрібна заміна акумулятора в ДБЖ, він буде не проти.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що вгорі корпус джерела безперебійного живлення у подряпинах, решта без видимих механічних пошкоджень. Щоб точно дізнатися, чи потрібно замінити акумулятор в ДБЖ чи актуальний інший ремонт, пристрій повністю розібрали та провели ряд діагностичних робіт. Як з'ясувалося, з ладу вийшов модуль живлення, на якому погоріло багато різних радіодеталей, а також несправна акумуляторна батарея. Оскільки вона не підлягає відновленню, єдиним виходом є її заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб відновити працездатність блоку живлення, що вийшов з ладу, довелося перепаяти різні несправні радіодеталі. Це – діоди, резистори, кілька електролітичних конденсаторів різного номіналу. Крім того, виконали заміну акумуляторної батареї Leoch DJW12-7,0 (12В 7,0Ач), про що свідчать світлини №3, 4 та 5. Це був результативний ремонт, оскільки після заміни акумулятора в ДБЖ він увімкнувся, на екрані з'явилася індикація ( див. першу світлину). На цей ремонт та нову батарею замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля живлення з заміною різних несправних деталей, заміна АКБ з урахуванням її вартості обійшлися клієнту 700 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку це джерело безперебійного живлення не працювало з двох причин. По-перше, з ладу вийшов модуль живлення, на якому згоріло багато різних деталей, однак його можна було відновити на компонентному рівні, перепаявши несправні деталі. По-друге, заміні підлягала несправна акумуляторна батарея, яка не підлягала ремонту. І ту, й іншу проблему результативно усунули.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб після результативного ремонту ДБЖ працював якнайдовше, замовнику рекомендовано не допускати надалі повного розряду АКБ! Щоб елементи живлення зарядилися максимум, необхідно залишити джерело безперебійного живлення включеним у мережу на добу. Це пов'язане з тим, що для першої повної зарядки потрібно більше часу, ніж для планової.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.