Не працює при підключенні з розетки UPS Mustek PowerMust 1000USB, ремонт ДБЖ.

Замовлення №: 
90432
✓ Пристрій, виробник, модель: 
Лінійно-інтерактивний ДБЖ Мустек PowerMust 1000USB китайської зборки, з повною потужністю 1000 В · А, часом автономної роботи при максимальному навантаженні 2 хвилини (при навантаженні 50% - 9.5 хвилин). Пристрій з номінальною напругою 230 В, частотою 50/60 Гц (± 5 Гц) та часом перемикання 4-8 мс. 
✓ Заявлена несправність замовником: 
Даний UPS (ДБЖ) надійшов із заявленою несправністю - «заглючив» і не включається. Замовник думав, що проблема в батареї. Після її заміни ніяких позитивних результатів не відбулося, ДБЖ не працює при підключенні з розетки. Від клієнта дізналися, що це не перша несправність, тому раніше ремонт ДБЖ вже виконувався.
✓ Діагностика сервісним центром: 
Пристрій надійшов у хорошому стані, однак з брудним корпусом, на якому є подряпини (див. світлину №1). Щоб виконати діагностику та подальший ремонт ДБЖ, його повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в даній моделі використовуються такі модулі, як шасі 098-18161-01-S3 MAIN-876x/7x/8x, реле електромеханічне 793P-1C. Однак з ладу вийшов модуль управління та перетворювача, який не підлягає ремонту, оскільки на ньому повністю несправний процесор, відповідно потрібна заміна.
✓ Ремонт сервісним центром: 
В даному випадку ремонт ДБЖ полягав в заміні плати перетворювача та управління в зборі, відновити яку на компонентному рівні не виявилося можливим. Також перевірили на працездатність акумуляторну батарею, яка виявилася в робочому стані (зарядка при роботі від мережі є).
✓ Загальна вартість ремонту: 
Разом з платою перетворювача та управління в зборі, яку замінили, ремонт ДБЖ обійшовся замовнику 640 грн.
✓ Причини несправності: 
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ), як і будь-яка інша техніка, потребують своєчасного обслуговування, відсутність якого може привести до того, що пристрій не буде запускатися, відповідно знадобиться ремонт. Крім того, несвоєчасне звернення за кваліфікованою допомогою також негативно впливає на подальшу роботу приладу.
✓ Рекомендації сервісного центру: 
Оскільки ДБЖ є найбільш важливою частиною системи живлення, його вихід з ладу піддає обладнання на певний ризик. Саме тому при виході його з ладу, найкращим рішенням стане звернення в сервісний центр, де фахівці проведуть діагностику, правильно визначать джерело несправності та на професійному рівні виконають ремонт.
ремонт ДБЖ Mustek PowerMust 1000USB
ремонт ДБЖ Mustek PowerMust 1000USB
ремонт ДБЖ Mustek PowerMust 1000USB

Коментувати