Немає вихідної напруги як від мережі, так і від батареї в ДБЖ Sinpro 200-S910, ремонт UPS Sinpro.

Замовлення №: 
90581
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Джерело безперебійного живлення (UPS) Сінпро 200-S910 (Sinpro) виконано за топологією On-Line з подвійним перетворенням енергії (Double Conversion), завдяки чому виконується найбільш повна фільтрація мережевих перешкод, викидів та провалів вхідної напруги. У приладі застосована синусоїдальна форма вихідної напруги (Кг<3%, тобто майже чиста синусоїда), частота вхідної/вихідної напруги становить 50±1% Гц. Цей UPS із гранично допустимою вхідною напругою 400 В.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Прилад надійшов у нашу майстерню із заявленою несправністю - немає вихідної напруги як від мережі, так і від батареї. На прийманні джерело безперебійного живлення взагалі не включилося, при роботі чути, як гуде кулер. З цієї причини потрібний ремонт UPS Sinpro. Від замовника дізналися, що оскільки пристрій вийшов з ладу вперше, його ще не розкривали.

✓ Діагностика сервісним центром: 

На перших двох світлинах видно, що UPS надійшов у дуже хорошому стані, має чистий, акуратний корпус білого кольору, без подряпин, потертостей або інших механічних пошкоджень. Після його розбирання з'ясували, що в ньому використовується реле HIR-3FF-S-Z. У ході діагностики встановили, що з ладу вийшов модуль живлення, також проблема з кулером, на якому через не вчасно проведену профілактику зібралося багато пилу, відповідно ремонт UPS Sinpro має бути спрямований на відновлення працездатності цих модулів.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В цьому випадку ремонт полягав у відновленні модуля живлення, для чого довелося перепаяти різні деталі, включаючи електролітичні конденсатори, діоди, резистори (див. світлини №3 та 4). Почистили від пилу та змастили кулер (добре видно на останній світлині). Після ремонту UPS Sinpro його робота перевірена у всіх режимах, на виході - 220 В при роботі від мережі та від АКБ. Заряджання акумулятора виконується. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт модуля живлення безперебійника, чищення та змащення кулера, перевірка всіх режимів роботи UPS обійшлися клієнту 800 грн.

✓ Причини несправності: 

В цьому випадку заявлена несправність, що немає вихідної напруги як від мережі, так і від батареї, не підтвердилася. Безпосередньо у сервісному центрі було перевірено всі режими. Те, що UPS від популярної компанії Sinpro не включався, пов'язане з тим, що несправним був модуль живлення, на якому довелося перепаяти багато різних деталей. Під час роботи сильно гудів кулер через те, що на ньому за час експлуатації зібралася неприпустима кількість пилу.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

При подальшій експлуатації приладу рекомендовано більше не допускати такого великого скупчення пилу на кулери та інших складових, інакше UPS знову вийде з ладу.

ремонт UPS Sinpro 200-S910
ремонт UPS Sinpro 200-S910
ремонт UPS Sinpro 200-S910
ремонт UPS Sinpro 200-S910
ремонт UPS Sinpro 200-S910

Коментувати