Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається UPS LogicPower LPY-W-PSW-500VA, ремонт безперебійного джерела живлення.

Закінчення ремонту: 10.10.2019
Замовлення №: 90641
✓ Пристрій, виробник, модель

Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення (UPS) ЛогікПовер LPY-W-PSW-500VA, зібраний в Китаї, для котлів та аварійного освітлення з чистою синусоїдою, вихідною потужністю 500 ВА/350 Вт та діапазоном вхідної напруги при роботі від мережі 140-275 До особливостей моделі можна віднести наявність холодного старту. У цьому джерелі живлення використовується зовнішня акумуляторна батарея.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нашої майстерні та попросив виконати ремонт джерела безперебійного живлення, у роботі якого виникли проблеми, а саме, він не включається. Він приніс його запакованим у рідну коробку. Оскільки користувач не знає, як виконувати ремонт таких приладів, він нічого самостійно не вживав, а одразу звернувся до нас.

✓ Діагностика сервісним центром

Джерело безперебійного живлення надійшло у хорошому стані, однак на світлині №2 добре видно, що збоку у нього досить сильно подряпаний корпус. Після того, як його розібрали, що необхідно, щоб виконати діагностику та подальший ремонт джерела безперебійного живлення, з'ясували, що в ньому використовуються трансформатор EI19-UL, реле YHT73-10-2A, а за час роботи зібралася достатня кількість пилу. Внутрішня стінка покрита рівномірним шаром пилу, вона також на всіх інших складових (див. світлину №3). У ході діагностики з'ясували, що несправний модуль перетворювача, відповідно, ремонт буде спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Перепаяні конденсатори 1000,0 * 50, 220,0 * 25, мікросхема, замінений новий термостат 250 В 10 А (видно на останній світлині). Після такого ремонту джерела безперебійного живлення несправність вдалося повністю локалізувати. Цей результативний ремонт був із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля перетворювача ДБЖ з правильною синусоїдою, з перепаюванням несправних деталей коштував 600 грн.

✓ Причини несправності

Джерело безперебійного живлення, що використовується з комп'ютером, вважається однією з головних складових системи живлення, оскільки завдяки йому ПК чи інша техніка надійно захищена від поламання. При цьому їм також властиво виходити з ладу та причини цього можуть бути різні. В даному конкретному випадку проблема відбулася в модулі перетворювача, ремонт якого вдалося виконати на компонентному рівні.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику надано ряд рекомендацій щодо подальшого використання джерела безперебійного живлення. Вони стосувалися того, що даним пристроям потрібне своєчасне обслуговування (профілактика). Якщо її не виконувати, усередині збиратиметься пил, який негативно впливає на роботу ДБЖ. З таким питанням можна звернутися до сервісного центру, де такі роботи будуть виконані якісно та швидко.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.