Не включається, немає значень на дисплеї в UPS Sven Reserve Home-500, ремонт ДБЖ в Україні.

Замовлення №: 
90635
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) Свен Reserve Home-500 є максимально популярним в Україні, оскільки має правильну синусоїду, яка в поєднанні з якісною акумуляторною батареєю є оптимальним вибором, щоб створити систему безперебійного електроживлення. Даний ДБЖ з потужністю 500 ВА, вихідною напругою ~220 ± 10 %, часом перемикання режимів 5 мсек, самодіагностикою при включенні, функцією «Автостарт» та РК дисплеєм на якому відображається режим роботи.

✓ Заявлена несправність замовником: 

До нас у сервісну майстерню в місті Києві (Україна) доставили несправне ДБЖ (UPS), яке у неробочому стані, не вмикається, на дисплеї відсутні значення. Замовник розповів, що це перша несправність пристрою, тож раніше ремонт ДБЖ в Україні ще не виконувався. За його припущенням, проблема виникла після того, як джерело безперебійного живлення перевантажили.

✓ Діагностика сервісним центром: 

На перших двох світлинах чудово видно, що ДБЖ у досить хорошому стані, у нього акуратний корпус. Після його розбирання, що необхідно для виконання діагностики та подальшого ремонту ДБЖ в Україні, з'ясувалося, що в даній моделі використовується плата керування MX-U209M2DB. Виконана попередня діагностика показала, що з ладу вийшли вихідні ланцюги, а також ланцюги живлення, тому ремонт ДБЖ в Україні буде спрямований на їхнє відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю як ця, ремонт полягав у перепаюванні багатьох деталей, які через перевантаження вийшли з ладу, зокрема це електролітичні конденсатори різного номіналу, діоди, кілька резисторів. Також замінено силові ключі. Після ремонту ДБЖ в Україні його роботу перевірили безпосередньо в сервісному центрі. На світлинах №1 та 2 добре видно, що прилад в робочому стані на дисплеї висвічуються значення. На цей ремонт замовнику з України видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт з відновлення роботи вихідних ланцюгів та ланцюгів живлення з перепаюванням багатьох деталей обійшовся для клієнта 550 грн.

✓ Причини несправності: 

Основною причиною виходу з ладу даного ДБЖ стало його перенавантаження, яке і призвело до вищеописаних наслідків та ремонту, який виконувався в сервісному центрі України.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Оскільки такий пристрій, як ДБЖ відноситься до однієї з найважливішої частини системи живлення, відповідно якщо в його роботі відбуваються збої, обладнання, яке з ним працює, піддається певним ризикам також вийти з ладу. Замовнику рекомендовано намагатися не перевантажувати пристрій після ремонту, у разі виникнення нових проблем, якщо такі стануться, негайно звертатися до фахівців сервісних центрів України.

ремонт UPS Sven Reserve Home-500
ремонт UPS Sven Reserve Home-500
ремонт UPS Sven Reserve Home-500
ремонт UPS Sven Reserve Home-500
ремонт UPS Sven Reserve Home-500

Коментувати