Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається синтезатор Yamaha P-115, залили водою, ремонт синтезаторів ціна.

Закінчення ремонту: 04.05.2019
Замовлення №: 90283
✓ Пристрій, виробник, модель

У синтезаторі (цифровому піаніно) Ямаха P-115B використовується 192 голосова поліфонія, а також 14 різних тембрів. У даній моделі встановлена Graded Hammer Standard (GHS) клавіатура, максимально чутлива до торкання, у якій 88 повнорозмірних клавіш. Попри широкий спектр функцій синтезатор має простий зрозумілий інтерфейс.

✓ Заявлена несправність замовником

Клієнт звернувся в сервісний центр з проблемою - синтезатор не включається. Він попросив, щоб ремонт синтезаторів ціна на який буде відповідною, був виконаний в терміновому порядку. Від нього також дізналися, що по необережності пристрій сильно залили водою, яка потрапила всередину.

✓ Діагностика сервісним центром

Синтезатор розібрали та з'ясували, що в ньому використовується плата Main Board E239218-K-3 з інтегральною мікросхемою EN29LV640AB-90TIP, яка вийшла з ладу. Крім того, несправна плата Audio. Через попадання води почався електроліз, багато різних деталей погнило. На світлинах № 3 і 4 добре видно сліди окисів. На платі живлення (світлина №3) окиси біля роз'єму під плоский шлейф, вони яскраво блакитного кольору. На материнській платі (світлина №4) -  окиси біля мікросхеми пам'яті, яка розташована праворуч та біля конденсаторів, які по іншу сторону плати. Такі «симптоми» говорять про те, що чекає складний ремонт синтезаторів ціна на який буде високою.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання якісного ремонту синтезатора, ціна на який влаштувала клієнта, довелося використовувати спеціальне обладнання. Він полягав у відмиванні окисів плат, що вийшли з ладу (видно на світлині №5), також проведена пропайка ІМС флеш-пам'яті, повністю відновлено монтаж плат. Після  ремонту синтезатор включився, але з'явилася інша несправність - немає звуку. Дану проблему також усунули.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна цього складного ремонту, на який замовнику видана гарантія, склала 1600 грн.

✓ Причини несправності

В такій ситуації одразу зрозуміло, що причиною виникнення такої складної несправності стало не акуратне використання пристрою, а саме, потрапляння всередину синтезатора рідини. Це спричинило таку високу ціну на виконаний ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував надалі не допускати потрапляння вологи всередину! Якщо таке все ж таки трапиться і вода випадково потрапить всередину, ні в якому разі не можна вмикати синтезатор! Якщо при цьому згорить процесор, цілком ймовірно, що подальший ремонт може виявитися нерентабельним!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.