Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює синтезатор Casio CA-110, зламаний роз'єм живлення, ремонт синтезатора Casio.

Закінчення ремонту: 30.07.2019
Замовлення №: 90464
✓ Пристрій, виробник, модель

Клавішний синтезатор Касіо CA-110 (Casio), який зібраний в Японії, може живитися від мережі або від пальчикових батарейок (AА). До пристрою додається електронна інструкція російською мовою, а також 100 звуків різних інструментів, 100 шаблонів ритмів, акомпаніатор, є регулювання темпу і підставка для нот.

✓ Заявлена несправність замовником

Разом з синтезатором від відомого японського виробника Casio замовник приніс зовнішній блок живлення. Він попросив, щоб ми виконали ремонт синтезатора Casio, оскільки він перестав працювати (не включається) після того, як зачепили кабель живлення. Крім того, ремонт потрібен в терміновому порядку, оскільки потрібно грати на заході.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан синтезатора хорошийй, однак на ньому зламаний роз'єм живлення, порвані доріжки на платі M4500-MAIM, порваний кабель на виносному блоці живлення (див. світлини №2, 3 та 4). З такою несправністю ремонт синтезатора Casio неминучий, мало того, він буде не простим.

✓ Ремонт сервісним центром

Оскільки роз'єм живлення і кабель живлення з штекером відновити неможливо, виконана їх заміна. Зроблено відновлення друкованого монтажу на платі. Після такого ремонту синтезатора Casio він повністю в робочому стані. Як і просив замовник, ремонт, на який видана гарантія, виконаний з найкоротші терміни.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення друкованого монтажу на платі, а також заміна деталей обійшлися замовнику 1000 грн.

✓ Причини несправності

Причиною виникнення вищеописаної несправності стало не акуратне поводження з синтезатором Casio, який перестав працювати через те, що зачепили кабель живлення. Крім того, з ладу вийшла плата, на якій довелося відновлювати монтаж.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту цього синтезатора від популярного виробника Casio замовник попереджений про те, що полярність роз'єму живлення нестандартна (центральний контакт - мінус!), тому інший блок живлення не підключати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.