Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працюють деякі клавіші в синтезаторі Casio CDP-230R, ремонт цифрових піаніно у Києві.

Закінчення ремонту: 05.11.2019
Замовлення №: 90511
✓ Пристрій, виробник, модель

Цифрове піаніно базового рівня Касіо CDP-230 з повнорозмірною клавіатурою молоточкового типу на 88 клавіші, має USB порт, стандартний аудіовхід, слот для встановлення карт пам'яті форматів SD/SDHC місткістю до 32 ГБ, а також роз'єм для підключення мікрофона. Це цифрове піаніно з двома динаміками потужністю по 8 Вт кожен, має 48-голосову поліфонію, воно оснащене корисною для навчання функцією - вбудованим метрономом.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник із міста Києва звернувся до нас за допомогою, оскільки у цифровому піаніно не працюють деякі клавіші. За його словами, при натисканні чути лише стукіт, але звук відсутній або нота звучить зі спотвореннями. Оскільки ми виконуємо ремонт цифрових піаніно в Києві, незалежно від складності несправності, його прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлині №1 видно, що загальний стан синтезатора досить добрий, однак клавіатура залита чимось їдким, за припущенням замовника винуватцем цього є кіт. Після розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що з ладу вийшов модуль клавіатури, на платі прогнили доріжки та вона з лівого боку дуже пошкоджена (добре видно на світлинах №4 та 5). Такі несправності вказують на те, що ремонт цифрових піаніно в Києві буде непростим.

✓ Ремонт сервісним центром

Виконано відмивання від окислів, зроблено складне відновлення монтажу плат клавіатури (згнили доріжки, відгнили виводи деталей через попадання всередину котячої сечі). Складність виконання ремонту також полягала у розбиранні та складанні клавіатури. Для виконання такого ремонту цифрових піаніно у Києві використовували спеціальне обладнання. Внаслідок цього всі заявлені несправності вдалося усунути. На цей складний, але результативний ремонт замовнику з Києва видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт з відновлення монтажу плат клавіатури, відмивання від окислів коштував замовнику 1600 грн.

✓ Причини несправності

Причина виникнення цієї несправності, та як результат складного ремонту, очевидна - це вихід з ладу модуля клавіатури, через попадання всередину сечі кота на платі дуже прогнили доріжки. Як результат, не працювали деякі клавіші, при натисканні на них було спотворення або відсутність звуку.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі, щоб уникнути подібного складного та дорогого ремонту, замовнику (місто Київ) рекомендовано не допускати попадання всередину цифрового піаніно (клавіатури) жодної рідини, особливо стежити за тим, щоб не повторилася ситуація з котом.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.