Не працюють деякі клавіші в синтезаторі Casio CDP-230R, ремонт цифрових піаніно у Києві.

Замовлення №: 
90511
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Цифрове піаніно базового рівня Касіо CDP-230 з повнорозмірною клавіатурою молоточкового типу на 88 клавіші, має USB порт, стандартний аудіовхід, слот для встановлення карт пам'яті форматів SD/SDHC місткістю до 32 ГБ, а також роз'єм для підключення мікрофона. Це цифрове піаніно з двома динаміками потужністю по 8 Вт кожен, має 48-голосову поліфонію, воно оснащене корисною для навчання функцією - вбудованим метрономом.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовник із міста Києва звернувся до нас за допомогою, оскільки у цифровому піаніно не працюють деякі клавіші. За його словами, при натисканні чути лише стукіт, але звук відсутній або нота звучить зі спотвореннями. Оскільки ми виконуємо ремонт цифрових піаніно в Києві, незалежно від складності несправності, його прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром: 

На світлині №1 видно, що загальний стан синтезатора досить добрий, однак клавіатура залита чимось їдким, за припущенням замовника винуватцем цього є кіт. Після розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що з ладу вийшов модуль клавіатури, на платі прогнили доріжки та вона з лівого боку дуже пошкоджена (добре видно на світлинах №4 та 5). Такі несправності вказують на те, що ремонт цифрових піаніно в Києві буде непростим.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Виконано відмивання від окислів, зроблено складне відновлення монтажу плат клавіатури (згнили доріжки, відгнили виводи деталей через попадання всередину котячої сечі). Складність виконання ремонту також полягала у розбиранні та складанні клавіатури. Для виконання такого ремонту цифрових піаніно у Києві використовували спеціальне обладнання. Внаслідок цього всі заявлені несправності вдалося усунути. На цей складний, але результативний ремонт замовнику з Києва видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт з відновлення монтажу плат клавіатури, відмивання від окислів коштував замовнику 1600 грн.

✓ Причини несправності: 

Причина виникнення цієї несправності, та як результат складного ремонту, очевидна - це вихід з ладу модуля клавіатури, через попадання всередину сечі кота на платі дуже прогнили доріжки. Як результат, не працювали деякі клавіші, при натисканні на них було спотворення або відсутність звуку.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Надалі, щоб уникнути подібного складного та дорогого ремонту, замовнику (місто Київ) рекомендовано не допускати попадання всередину цифрового піаніно (клавіатури) жодної рідини, особливо стежити за тим, щоб не повторилася ситуація з котом.

ремонт цифрового піаніно Casio CDP-230R
ремонт цифрового піаніно Casio CDP-230R
ремонт цифрового піаніно Casio CDP-230R
ремонт цифрового піаніно Casio CDP-230R
ремонт цифрового піаніно Casio CDP-230R

Коментувати