Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Виключився під час гри, немає індикації у синтезаторі Yamaha P95-B, ремонт сценічного піаніно.

Закінчення ремонту: 08.02.2020
Замовлення №: 00037
✓ Пристрій, виробник, модель

Сценічне цифрове піаніно Ямаха P95-B із молоточковою механікою клавіатури Graded Hammer Standard (GHS) та чутливістю до швидкості натискання. Модель з двома виходами на навушники, вбудованою акустичною системою, має 88 клавіш, поліфонію на 64 ноти, 10 базових звуків, 50 пісень та в наявності ревербератор. Піаніно має гніздо для педалі сустейн, роз'єм для підключення додаткового блоку педалей. У комплекті до піаніно передбачено пюпітр.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звертається до нас за допомогою вже вдруге, оскільки в жовтні минулого року ми вже виконували ремонт сценічного піаніно, але з часом пристрій знову вийшов з ладу. Заявлена несправність – піаніно вимкнулося під час гри, коли проводили репетицію, тож знову потрібен ремонт. На прийманні воно справді не включилося та навіть не було індикації.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати ремонт сценічного піаніно в першу чергу необхідно було точно визначити причину, з якої виникла несправність, для чого знадобилася діагностика. Після його розбирання з'ясували, що у цій моделі використовуються плати Yamaha X8828 та X8827, а також динаміки Yamaha YCO39A0. У ході виконаної діагностики точно встановили, що сценічне піаніно не включається через те, що з ладу вийшов модуль живлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності модуля живлення довелося перепаяти багато різних деталей, включаючи діоди, резистори, конденсатори (див. світлину №4), також замінили мікросхему LA4625 (відмінно видно на останній світлині). Після такого ремонту сценічного піаніно воно увімкнулося, однак виявилася інша несправність - періодично пропадає звук. Після ремонту модуля ПНЧ (підсилювача низької частоти), на якому перепаяли різні деталі, проблему вдалося вирішити позитивно (робота піаніно перевірена в умовах сервісного центру). На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля живлення та модуля підсилювача низької частоти з заміною деталей клієнт заплатив 1100 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною виходу з ладу цього сценічного піаніно, яке не включалося, став несправний модуль живлення, на якому довелося замінити багато різних компонентів. Те, що періодично пропадав звук, пов'язане з модулем ПНЧ, який також був в несправному стані (можливо на максимум постійно включають звук).

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику рекомендовано поводитися зі сценічним піаніно максимально акуратно та дбайливо, з урахуванням того, що воно експлуатується досить інтенсивно, а ремонт виконується вдруге. Намагатись не включати звук на максимальний рівень!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.