Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Чути сторонній звук на другій октаві в електропіаніно Casio Celviano AP 250, ремонт електропіаніно.

Закінчення ремонту: 13.09.2019
Замовлення №: 90549
✓ Пристрій, виробник, модель

Касіо Celviano AP 250 (Casio) – це 88-клавішне цифрове електропіаніно, яке оснащене невеликими, але досить потужними (по 8 Вт) динаміками. До основних характеристик цього електронного піаніно можна віднести використання нового багатовимірного джерела звуку AiR (128-нотна поліфонія), 3 сенсорної молоточкової клавіатури II покоління, демпферного резонансу, 18 тембрів, 60 композицій для навчання, а також інтерфейс USB.

✓ Заявлена несправність замовником

Чути сторонній звук на другій октаві в режимі Модерн та Елес, з такою заявленою несправністю електропіаніно Casio надійшло в наш сервісний центр. Як виявилося справді чутні сторонні звуки та гудіння, клацання на нотах C та D, тому потрібний ремонт електропіаніно. Також замовник приніс блок живлення.

✓ Діагностика сервісним центром

Після розбирання, що необхідно, щоб провести діагностику та подальший ремонт електропіаніно, з'ясували, що в цій моделі Casio використовується процесор C602101035, блок живлення M920-PSA1 A, однак несправність в платі MAIN M920-MDA1 B No.1, відповідно ремонт повинен бути спрямований на її відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту плати MAIN M920-MDA1 B No.1 (добре видно на світлинах №4 та 5) довелося замінити багато різних деталей, таких як, резистори, конденсатори, мікросхеми. Після ремонту електропіаніно, для виконання якого застосовувалася спеціальна паяльна станція, паразитне збудження на нотах C, C# та D у режимах Піаніно зникло, однак в режимах String та Organ цього і не було.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей складний ремонт електропіаніно Casio з відновленням плати MAIN у ній коштував клієнту 2500 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною, через яку в електропіаніно від відомого виробника Casio з'являвся звук стороннього звуку на другій октаві в деяких режимах, став вихід з ладу плати MAIN, яку вдалося відновити на компонентному рівні, тому її заміна не знадобилася.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути ремонту надалі, замовнику дано низку рекомендацій щодо правильної експлуатації цього електропіаніно Casio. Він також попереджений про те, що будь-яка спроба самостійного втручання може обернутися у кращому випадку, збільшенням вартості ремонту, а в гіршому, неможливістю його виконання.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.