Чути сторонній звук на другій октаві в електропіаніно Casio Celviano AP 250, ремонт електропіаніно.

Замовлення №: 
90549
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Касіо Celviano AP 250 (Casio) – це 88-клавішне цифрове електропіаніно, яке оснащене невеликими, але досить потужними (по 8 Вт) динаміками. До основних характеристик цього електронного піаніно можна віднести використання нового багатовимірного джерела звуку AiR (128-нотна поліфонія), 3 сенсорної молоточкової клавіатури II покоління, демпферного резонансу, 18 тембрів, 60 композицій для навчання, а також інтерфейс USB.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Чути сторонній звук на другій октаві в режимі Модерн та Елес, з такою заявленою несправністю електропіаніно Casio надійшло в наш сервісний центр. Як виявилося справді чутні сторонні звуки та гудіння, клацання на нотах C та D, тому потрібний ремонт електропіаніно. Також замовник приніс блок живлення.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після розбирання, що необхідно, щоб провести діагностику та подальший ремонт електропіаніно, з'ясували, що в цій моделі Casio використовується процесор C602101035, блок живлення M920-PSA1 A, однак несправність в платі MAIN M920-MDA1 B No.1, відповідно ремонт повинен бути спрямований на її відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для ремонту плати MAIN M920-MDA1 B No.1 (добре видно на світлинах №4 та 5) довелося замінити багато різних деталей, таких як, резистори, конденсатори, мікросхеми. Після ремонту електропіаніно, для виконання якого застосовувалася спеціальна паяльна станція, паразитне збудження на нотах C, C# та D у режимах Піаніно зникло, однак в режимах String та Organ цього і не було.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей складний ремонт електропіаніно Casio з відновленням плати MAIN у ній коштував клієнту 2500 грн.

✓ Причини несправності: 

Головною причиною, через яку в електропіаніно від відомого виробника Casio з'являвся звук стороннього звуку на другій октаві в деяких режимах, став вихід з ладу плати MAIN, яку вдалося відновити на компонентному рівні, тому її заміна не знадобилася.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб уникнути ремонту надалі, замовнику дано низку рекомендацій щодо правильної експлуатації цього електропіаніно Casio. Він також попереджений про те, що будь-яка спроба самостійного втручання може обернутися у кращому випадку, збільшенням вартості ремонту, а в гіршому, неможливістю його виконання.

ремонт електропіаніно Casio Celviano AP 250
ремонт електропіаніно Casio Celviano AP 250
ремонт електропіаніно Casio Celviano AP 250
ремонт електропіаніно Casio Celviano AP 250
ремонт електропіаніно Casio Celviano AP 250

Коментувати