Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає звуку, хоча індикатор "мережа" та "Play" світяться в Yamaha P-95, ремонт електронного піаніно Yamaha.

Закінчення ремонту: 29.10.2019
Замовлення №: 90572
✓ Пристрій, виробник, модель

Цифрове електронне піаніно Ямаха P-95B (Yamaha) відноситься до базового рівня, воно наділене 10 тембрами та поліфонією на 64 голоси. Це електронне піаніно з клавіатурою на 88 кнопки, в ній вживається молоточкова механіка Graded Hammer Standard (GHS), є чутливість до швидкості натискання. Модель із гніздом для педалі сустейн, роз'ємом для підключення додаткового блоку педалей.

✓ Заявлена несправність замовником

Це електронне піаніно від популярної компанії Yamaha надійшло в сервісний центр разом з блоком живлення через виникнення несправності, а саме відсутність звуку, незважаючи на те, що індикатор «Мережа» та «Play» світяться. Від замовника дізналися, що синтезатор не вперше виходить з ладу, тому до нас ремонт електронного піаніно Yamaha вже виконувався, але пропрацювавши небагато часу воно зламалося знову.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан електронного піаніно хороший, про це можна судити з першої світлини. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовується плата Yamaha x8828, а також динаміки Yamaha YCO39A0. У ході діагностики стало зрозумілим, що до нас паяли ІМС ПНЧ. Оскільки проблема в модулі ПНЧ (підсилювач низької частоти), ремонт електронного піаніно Yamaha повинен виконуватися в ньому.

✓ Ремонт сервісним центром

В даному випадку ремонт полягав у наступному: відновлено працездатність модуля ПНЧ, для чого довелося перепаяти різні оригінальні деталі, зокрема мікросхему звуку. Виконано також пропайку даного модуля, для чого використовували спеціальне оснащення. Після такого ремонту електронного піаніно Yamaha, на який замовнику видано гарантію, звук з'явився.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля посилення звуку цього електропіаніно з перепаюванням багатьох оригінальних деталей обійшовся замовнику 1700 грн.

✓ Причини несправності

Як виявилося, основною причиною виходу з експлуатації даного електронного піаніно став несправний модуль ПНЧ, зокрема модуль звуку, саме тому звуку і не було. Крім цього, раніше ремонт вже виконувався, тоді не коректно пропаяли ІМС ПНЧ.

✓ Рекомендації сервісного центру

У разі виникнення будь-яких проблем у роботі цього електронного піаніно надалі, негайно звертатися за допомогою до професіоналів, не вживаючи жодних самостійних дій!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.