Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не крутить ножі подрібнювача кухонний комбайн Philips HR 7768, вартість ремонту кухонного комбайна.

Закінчення ремонту: 14.03.2020
Замовлення №: 00132
✓ Пристрій, виробник, модель

Кухонний комбайн Філіпс Essence HR7768 потужністю 1000 Вт, об'єм основної чаші 1.7 літра, чаші блендера 1.5 літра та 2 швидкості. До складу кухонного комбайна входять такі насадки, як блендер, вінчик, м'ясорубка, центрифужний соковитискач, терка/шатківниця, фуд-процесор. До додаткових можливостей моделі можна віднести: інтелектуальне керування, імпульсний режим, можливість виконання понад 37 різних функцій за мінімальний час, захисне блокування при неправильному складанні, захист від перегріву. Також є можливість миття в посудомийній машині всіх знімних частин, наявний відсік для шнура, а також ніжки-присоски для додаткової стійкості кухонного комбайна

✓ Заявлена несправність замовником

Цей кухонний комбайн надійшов до сервісного центру із заявленою несправністю – не крутить ножі подрібнювача. Від замовника дізналися, що коли виникла проблема, він спробував самостійно її вирішити, розібрав, але нічого вдіяти не зміг. Також від нього дізналися, що комбайн використовується дуже часто та інтенсивно для приготування різних страв протягом кількох років, при цьому з ладу вийшов уперше. Щоб дізнатися, що стало причиною несправності, а також якою буде вартість ремонту кухонного комбайна, потрібна діагностика. Разом із пристроєм замовник приніс чашу, ніж та кришку.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині добре видно, що кухонний комбайн у задовільному стані, його білий корпус дуже брудний, присутні сколи та подряпини. Чаша та кришка також сильно забруднені. Після його розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що заклинило редуктор і не крутяться ножі подрібнювача. Його роботу намагалися відновити самостійно. В такому випадку для ремонту є всі підстави. До того, вартість ремонту кухонного комбайна буде відповідною, оскільки з ладу вийшов фрикційний вузол редуктора, який служить для передачі або зміни руху внаслідок сил тертя між його ланками.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного ремонту знадобилося відновлення фрикційного вузла (видно на світлині №3, 4 та 5). Правильним дії допомогли розблокувати редуктор, ножі подрібнювача крутяться. Виконано загальне чищення пристрою (на другій світлині цей кухонний комбайн після ремонту та чищення). Його працездатність перевірена безпосередньо за умов сервісного центру. З вартістю ремонту кухонного комбайна, користувач повністю погодився.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість ремонту кухонного комбайна, який полягав у відновленні фрикційного вузла, склала 800 грн.

✓ Причини несправності

Основна причина виходу з ладу цього кухонного комбайна - заклинило редуктор, тому знадобилося складне відновлення фрикційного вузла, що позначилося на кінцевій вартості ремонту кухонного комбайна. Це могли спричинити різні фактори, зокрема дуже інтенсивна експлуатація пристрою, постійне використання високої швидкості та інше. Крім того, будь-якій кухонній техніці, і комбайн не виняток, потрібен правильний догляд після кожного приготування.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано жодних дій зі швидкістю не проводити! Періодично доглядати за кухонним комбайном, не допускати скупчення жиру та бруду, поводитися з ним дбайливо та акуратно (у щадному режимі). Користувача повідомили, що при невиконанні цих простих правил кухонний комбайн знову вийде з ладу і вартість виконаного ремонту (якщо він виявиться рентабельним) може виявитися значно вищою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.