Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестав працювати (не вмикається), погано спрацьовує перемикач у кухонному комбайні Bosch MCM-1200 Type CM-11ST, ремонт кухонних комбайнів у Києві.

Закінчення ремонту: 24.06.2020
Замовлення №: 00377
✓ Пристрій, виробник, модель

Кухонний комбайн Бош MCM-1200 Type CM-11ST наділений великою прозорою пластиковою чашею подрібнювачем. Її об'єм складає 1 літр, у неї широка шийка, завдяки чому можна використовувати цілі продукти або розрізавши їх на великі шматки. Проштовхувати продукти можна за допомогою спеціального штовхача, передбаченого в комплекті постачання. Кришка чаші виготовлена з якісного пластику, а ніж із нержавіючої сталі, завдяки чому подрібнити продукти можна лише за кілька секунд. Цей кухонний комбайн від популярної компанії Bosch виконаний у стильному дизайні, має невеликі габарити, стійкі гумові ніжки, завдяки чому під час роботи він не ковзатиме по поверхні столу.

✓ Заявлена несправність замовником

У нашому сервісному центрі завжди можна виконати ремонт кухонних комбайнів у Києві, якої складності несправність у ньому б не виникла. Замовниця принесла до нас цей кухонний комбайн, у роботі якого виникли проблеми, а саме він не вмикається. Від неї дізналися, що коли сталася несправність, чоловік самостійно розібрав пристрій, але не зрозумів причини, через які він не працює. Тільки після цього було ухвалено рішення, щоб ремонтом кухонних комбайнів у Києві зайнялися фахівці. Також вона розповіла, що пристрій використовується досить давно та інтенсивно, оскільки велика сім'я та весь час необхідно щось готувати, при цьому він вийшов з ладу вперше. Разом із кухонним комбайном вона принесла чашу та кришку. У сервісному центрі він теж не ввімкнувся, погано спрацьовував перемикач. У цій ситуації очевидно, що ремонт кухонних комбайнів у Києві неминучий, при цьому, наскільки він виявиться складним, можна буде судити тільки після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що попри тривалу та інтенсивну експлуатацію зовнішній вигляд кухонного комбайна цілком нормальний, у деяких місцях, особливо стиках, він забруднений (добре видно на світлині №2). При цьому якихось механічних пошкоджень у вигляді сколів, сильних подряпин не спостерігається. Перш ніж виконувати ремонт кухонних комбайнів у Києві його повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в цій моделі використовується плівковий конденсатор KNB1530 (див. світлину №4). Проведена діагностика показала, що несправність виникла через плату управління та комутації, що вийшла з ладу, також відгоріли вихідні контакти дроселів на двигун, відповідно для ремонту кухонних комбайнів у Києві є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

У ситуації, що склалася, для результативного розв'язання проблеми виконано ремонт плати управління та комутації (були відновлені мережеві ланцюги). Також відремонтовано перемикач режимів, зроблено загальну профілактику. Після такого ремонту кухонних комбайнів у Києві він вмикається, перемикач режимів спрацьовує добре. Роботу пристрою перевірили безпосередньо за умов сервісного центру.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення мережевих ланцюгів та перемикача режимів замовниця заплатила 600 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виникнення вищеописаної несправності в цьому кухонному комбайні (він не вмикався, погано спрацьовував перемикач режимів) став вихід із ладу плати управління та комутації. До такої проблеми могла призвести тривала та інтенсивна експлуатація кухонної машини (постійні навантаження), про що на прийманні розповіла сама замовниця.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно виконаного ремонту кухонних комбайнів, є впевненість у тому, що пристрій зможе радувати своєю безвідмовною роботою ще тривалий час. Компанія Bosch славиться своєю якісною та надійною побутовою технікою, якщо поводитися з нею правильно, тому цей випадок це добре підтверджує. Замовницю повідомили про те, що головною умовою для подальшої роботи є правильна експлуатація цього кухонного комбайна, який вже трохи застарів. Насамперед майстер рекомендував його не перевантажувати! Пропрацювавши 10-15 хвилин, пристрій необхідно відключати та давати йому час на «відпочинок». Якщо надалі знову виникнуть якісь проблеми, нічого більше самостійно не робити, не розбирати, а відразу звертатися до сервісного центру. З періодичністю за кухонним комбайном доглядати! З відремонтованим перемикачем режимів поводитися акуратно! Виконуючи всі ці правила для ремонту кухонних комбайнів у Києві не буде приводу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.