Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Раптово перестав включатися кухонний комбайн Kenwood KMC 010, ремонт кухонних комбайнів Kenwood.

Закінчення ремонту: 24.05.2019
Замовлення №: 90303
✓ Пристрій, виробник, модель

Кухонний комбайн Кенвуд KMC 010 (AT358 + AT950 + AT641) Titanium Chef (Kenwood) наділений двигуном потужністю 1400 Вт, тому здатний впоратися із завданням будь-якої складності, від простого збивання яєць, до замішування густого тіста. До додаткових можливостей можна віднести наявність імпульсного режиму, захист від бризок та захист від випадкового включення.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки пристрій не включається, потрібний ремонт кухонних комбайнів Kenwood. Замовник стверджує, що кухонна машина перестала включатися зовсім раптово. При цьому ніякого не характерного запаху чутно не було, комбайн не падав, його 100% не залили. Що могло спровокувати несправність він не знає.

✓ Діагностика сервісним центром

Комбайн надійшов в сервісний центр в хорошому стані. Після того, як його розібрали, що необхідно для того, щоб виконати діагностику та ремонт кухонних комбайнів Kenwood, з'ясували, що його справді не залили, оскільки слідів рідини всередині немає. Визначити несправні деталі одразу не вдалося, тому випаяли та перевірили конденсатори. Як виявилося причина несправності в платі перемикання режимів (платі управління) EM2562-01U03.

✓ Ремонт сервісним центром

Після того, як пропаяли плату перемикання режимів (світлина №3), для подальшого ремонту кухонних комбайнів Kenwood немає підстав, оскільки він повністю в робочому стані. На цей ремонт з позитивним результатом клієнту видали гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість ремонту описаного вище склала 800 грн.

✓ Причини несправності

Насправді причин, через які кухонний комбайн може вийти з ладу налічується кілька. Цілком ймовірно, що пристрій нещадно експлуатувався, а саме, в безперервному режимі протягом тривалого часу, через що міг статися перегрів.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику запропоновано ряд рекомендацій щодо подальшої правильної експлуатації кухонної машини від відомого виробника Kenwood. Не перегрівати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.