Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається кухонна машина Bosch MUM 4756 EU ProfiMixx 47, ремонт кухонних комбайнів Bosch.

Закінчення ремонту: 06.03.2019
Замовлення №: 90115
✓ Пристрій, виробник, модель

Кухонний комбайн Бош Профі Мікс 47 MUM 4756 EU потужністю 600 Вт, з діапазоном швидкостей обертання від 25 до 12 000 оборотів на хвилину та наявністю імпульсного режиму. У комплект входять одинадцять насадок, до числа основних можна зарахувати блендер, гаки для тіста, міксер, м'ясорубку, соковидавлювач для цитрусових.

✓ Заявлена несправність замовником

Пристрій надійшов у сервісний центр через причину - не включається. Замовнику потрібно терміновий ремонт кухонних комбайнів Bosch. З його розповіді з'ясували, що пристрій включається на першій швидкості, а при її збільшенні відразу починає зупинятися.

✓ Діагностика сервісним центром

Кухонна машина в нормальному стані. Пристрій розібрали та з'ясувалося, що через неправильну експлуатацію всередину потрапило борошно. Перш ніж виконувати ремонт кухонних комбайнів Bosch, проведена діагностика, з допомогою якої вдалося встановити, що проблема виникла в платі управління, у якій занижено живлення.

✓ Ремонт сервісним центром

В такому випадку ремонт кухонних комбайнів Bosch був спрямований на відновлення живлення плати управління, перепаяно деякі оригінальні деталі. Зроблена загальна чистка від борошна та пилу. Рекомендовано надалі використовувати пристрій виключно за призначенням, не допускати попадання всередину борошна або інших продуктів.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей результативний ремонт з гарантією обійшовся клієнту 500 грн.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.