Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається кухонний комбайн Philips HR7775, послуги з ремонту комбайнів.

Закінчення ремонту: 18.03.2020
Замовлення №: 00150
✓ Пристрій, виробник, модель

Кухонний комбайн Філіпс HR7775/00 потужністю 1000 Вт, до складу якого входить соковитискач, блендер та містка чаша комбайна (3.4 літри). Ножі з нержавіючої сталі, укомплектований десятьма різними насадками, за допомогою яких можна замішувати тісто, готувати пюре, подрібнювати та шаткувати різні продукти. До інших позитивних характеристик кухонного комбайна варто віднести широку камеру подачі інгредієнтів (вміщуються фрукти та овочі цілком), можливість механічного переривання на 1,5 секунди, безпечне встановлення кришки та чаші та інше.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовниця принесла до нашого сервісного центру кухонний комбайн разом із чашею, бо у його роботі виникли проблеми. А саме він перестав включатися швидше за все після того, як його перевантажили. Від неї також дізналися, що пристрій використовується дуже часто для приготування різних страв (особливо для збивання коктейлів, смузі, супів-пюре тощо). Коли виникла проблема чоловік самостійно розкрутив пристрій, сподіваючись розв'язати проблему. При цьому нічого зробити не зміг, тому довелося звернутися за допомогою до сервісного центру. Ми завжди надаємо послуги з ремонту кухонних комбайнів і цей випадок не є винятком.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах видно, що попри інтенсивну експлуатацію, зовнішній вигляд цього кухонного комбайна хороший. Перш ніж надавати послуги з ремонту кухонних комбайнів, необхідно точно визначити, що стало причиною виникнення несправності. Для цього у нас завжди виконується діагностика, тому комбайн повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що до нас намагалися виконати його ремонт, а саме змінювали симистор. Під час діагностики точно встановлено, що для послуг з ремонту кухонних комбайнів є підстави, оскільки з ладу вийшла плата управління (занижено живлення плати управління).

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності, плати управління що вийшла з ладу, довелося перепаювати на ній різні деталі, у тому числі плівковий конденсатор 1 мкф275в (див.світлину №5). Це дозволило повністю розв'язати проблему, оскільки після ремонту цей кухонний комбайн увімкнувся (перевірено безпосередньо в умовах майстерні). На якісно надану послугу з ремонту кухонних комбайнів замовниці видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За послугу, яка полягала у ремонті плати управління з перепаюванням різних деталей, у тому числі конденсатора, замовниця заплатила 750 грн.

✓ Причини несправності

Основна причина через котру виникла несправність (кухонний комбайн перестав включатися) -  вихід із ладу плати управління, на якій було занижене живлення, а також згоріли деякі деталі. Така проблема спричинена тим, що пристрій надто інтенсивно експлуатували, постійно перевантажували. Після надання послуги цей кухонний комбайн повністю робочий.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту замовниці рекомендували не перевантажувати кухонний комбайн. Якщо надалі в його роботі виникнуть якісь проблеми, нічого самостійно більше не робити, не розкривати! Найкраще рішення при виникненні несправності - негайно звернутися до сервісного центру, де буде виконано діагностику, точно встановлено проблему та усунуто її!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.