Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

З'явився тріск під час роботи в кухонному комбайні Kenwood KM094 Cooking Chef, ремонт редуктора кухонного комбайна.

Закінчення ремонту: 25.04.2020
Замовлення №: 00116
✓ Пристрій, виробник, модель

Кухонний комбайн Кенвуд KM094 Cooking Chef з потужністю 1500 Вт, 6 швидкостями + імпульсним режимом та системою охолодження. Модель наділена РК дисплеєм, на екрані якого відображається інформація про помилки, а також інформація про температуру, час приготування. Ця кухонна машина з чотирма приводами, а також вбудованою індукційною панеллю, завдяки чому в чаші можна готувати перші та другі страви. Кухонний комбайн може одночасно готувати та перемішувати інгредієнти. До інших переваг моделі варто віднести наявність кошика для приготування на пару, що дає можливість готувати м'ясо, овочі, морепродукти на пару, так само як і у звичайній пароварці. Можливість підігріву чаші, наявність таймера – це далеко не всі переваги цієї моделі.

✓ Заявлена несправність замовником

У кухонному комбайні, який принесли до нашої майстерні, з'явився не характерний тріск при роботі. Зі слів замовника з моменту придбання пристрою він експлуатується в досить інтенсивному режимі (варять, збивають, готують тісто та креми). Він також розповів, що перевага була віддана саме цій моделі, оскільки вона відрізняється високою функціональністю. Імовірно, виходячи з «симптомів» буде потрібно ремонт редуктора кухонного комбайна, але стверджувати про це можна буде тільки після розбирання пристрою та проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що кухонний комбайн у хорошому стані, однак в деяких місцях є потертість та забруднення. Це свідчить про те, що він експлуатується часто. Після того, як його розібрали та провели діагностику припущення про те, що потрібний ремонт редуктора кухонного комбайна повністю підтвердилися, оскільки проблема виникла саме в ньому. Діагностика показала, що заклинило шток насадки подрібнювача, стерлися зуби муфти та ременя. Для виконання повноцінного ремонту потрібен шток для насадки подрібнювача KAH647PL кухонного комбайна Kenwood KW715664, а також муфта та ремінь.    

✓ Ремонт сервісним центром

Ми змогли замовити всі деталі для ремонту редуктора кухонного комбайна, а саме муфту мотора KW713177 та привідний ремінь KW674722. Після отримання нових деталей виконано заміну елементів редуктора (добре видно на світлинах №4 та 5). Шток для насадки подрібнювача не змінювали. Після продуктивного ремонту роботу кухонного комбайна перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру - тріск при роботі повністю зник. На цей ремонт та нові деталі редуктора замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт редуктора кухонного комбайна із заміною муфти мотора та приводного ременя замовник заплатив 1400 грн.    

✓ Причини несправності

Цей кухонний комбайн вийшов із ладу не випадково. Вся річ у тому, що через надто інтенсивне використання та постійні перевантаження, несправність виникла в роботі редуктора. А саме, була потрібна заміна нової муфти мотора KW713177 та привідного ременя KW674722, які ми змогли замовити та купити.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов забирати відремонтований кухонний комбайн, йому надано рекомендації щодо подальшої правильної його експлуатації. У першу чергу вони стосувалися того, що пристрій потребує періодичного догляду. Крім того, не варто перевантажувати його! Також йому повідомили, що надалі потрібно купити шток для насадки подрібнювача KAH647PL та виконати заміну.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.