Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, може запрацювати з чергової спроби Philips HR7775/00, ремонт кухонного комбайна Philips.

Закінчення ремонту: 24.12.2019
Замовлення №: 90847
✓ Пристрій, виробник, модель

Кухонний комбайн Філіпс HR 7775 (Philips) з потужністю двигуна 1000 Вт та наявністю 10 різних насадок для виконання більше 30 функцій відрізняється не тільки стильним, компактним дизайном, але й різними додатковими можливостями. До них входить імпульсний режим, функція подрібнення льоду для нарізки та колки, захист від перегріву, захисне блокування при неправильному складанні, можливість миття всіх знімних частин у посудомийній машині. У комплект цього кухонного комбайна від популярної компанії Philips входить два типи соковитискачів - центрифужна та цитрусова.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей кухонний комбайн надійшов до нашого сервісного центру зі скаргою на те, що він часто не включається, може почати працювати лише з чергової спроби. Від замовниці дізналися, що пристрій використовується досить інтенсивно для приготування різних страв, кремів, фаршу та соків, тому що у неї велика сім'я та готувати доводиться багато, тому, за її припущенням, проблема через перевантаження. Також від неї дізналися, що це перша несправність, тому ремонт кухонного комбайна Philips ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

У сервісному центрі кухонний комбайн не запустився. Його зовнішній стан нормальний, видно, він не новий, при цьому корпус без механічних пошкоджень, що підтверджує перша світлина. Після його розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що в цій моделі з ладу вийшла плата живлення та керування двигуном, тому ремонт кухонного комбайна Philips буде непростим.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб відновити працездатність плати живлення та управляння двигуном, що вийшла з ладу, довелося перепаяти на ній кілька різних компонентів, включаючи діоди, резистори, конденсатори (на світлині №3 плата до ремонту, на світлині №4 після). Після ремонту кухонного комбайна Philips несправність вдалося усунути, він включається. Замовниці видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт плати живлення та керування двигуном з заміною багатьох деталей замовниця заплатила 850 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виходу з ладу цього кухонного комбайна від компанії Philips стала несправна плата живлення та керування двигуном, яка могла зламатися через постійні тривалі перевантаження.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту цей кухонний комбайн зможе пропрацювати тривалий час, оскільки компанія Philips випускає якісну та надійну побутову техніку. Головна умова для подальшої роботи – правильна експлуатація з боку користувача. Рекомендовано пристрій не перевантажувати, після 10-15 хвилин роботи вимикати та давати «відпочити».

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.