Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Виконується нагрівання до 90°C та відключається Philips HD4686, ремонт чайника з регулюванням температури.

Закінчення ремонту: 14.02.2020
Замовлення №: 00062
✓ Пристрій, виробник, модель

Електрочайник Філіпс HD-4686/90 з потужністю 2400 Вт, об'ємом 1.5 літра, цифровим регулюванням температури та звуковим сигналом. Корпус чайника виконаний із нержавіючої сталі у поєднанні з високоякісним пластиком. У моделі використовується нагрівальний елемент – прихований диск. До особливостей чайника можна віднести кришку, що широко відкривається, захист від роботи без води, поворотну базу на 360 градусів та фільтр від накипу, що знімається.

✓ Заявлена несправність замовником

До нашого сервісного центру з міста Шепетівка Хмельницька область надійшов електрочайник, у роботі якого виникли проблеми, а саме вода нагрівається лише до 90 градусів та чайник одразу вимикається (не догріває). Разом із чайником замовник надіслав підставку. Оскільки ми завжди виконуємо ремонт чайника з регулюванням температури, незалежно від складності проблеми, його прийнято в роботу. Телефоном клієнт повідомив, що з моменту придбання це перша несправність.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій та другій світлині видно, що чайник у досить хорошому стані, у нього акуратний корпус, без жодних механічних пошкоджень. Щоб виконати ремонт чайника з регулюванням температури, його розібрали, що дозволило дізнатися, що в цій моделі використовується реле T7SV1E4-18-01. У ході діагностики з'ясували, що проблема у платі управління (занижено живлення плати управління), відповідно для виконання ремонту є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту плати управління довелося перепаяти деякі деталі, зокрема електролітичний конденсатор 0.47 мкф250в (видно на останній світлині). Це дозволило повністю розв'язати проблему, оскільки після описаного ремонту чайника з регулюванням температури він гріє воду так, як належить (перевірено безпосередньо в умовах майстерні). Справний чайник відправлений замовнику, якому видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт плати управління з заміною деталей, включаючи конденсатор, замовник заплатив 400 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку несправність (чайник догрівав воду лише до 90 градусів та відразу відключався) викликана тим, що з ладу вийшла плата управління (було занижено її живлення). Це не давало можливості нормально регулювати температуру та повністю закип'ятити воду для приготування напоїв.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту та відправки чайника адресату йому телефоном дано корисні поради та рекомендації щодо подальшої правильної експлуатації цієї кухонної побутової техніки. Використовувати електрочайник в міру потреби, заповнювати його водою не менше допустимого рівня, краще заповнювати більш ніж на половину його місткості, використовувати хорошу, якісну воду, яка не залишає накипу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.