Виконується нагрівання до 90°C та відключається Philips HD4686, ремонт чайника з регулюванням температури.

Замовлення №: 
00062
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Електрочайник Філіпс HD-4686/90 з потужністю 2400 Вт, об'ємом 1.5 літра, цифровим регулюванням температури та звуковим сигналом. Корпус чайника виконаний із нержавіючої сталі у поєднанні з високоякісним пластиком. У моделі використовується нагрівальний елемент – прихований диск. До особливостей чайника можна віднести кришку, що широко відкривається, захист від роботи без води, поворотну базу на 360 градусів та фільтр від накипу, що знімається.

✓ Заявлена несправність замовником: 

До нашого сервісного центру з міста Шепетівка Хмельницька область надійшов електрочайник, у роботі якого виникли проблеми, а саме вода нагрівається лише до 90 градусів та чайник одразу вимикається (не догріває). Разом із чайником замовник надіслав підставку. Оскільки ми завжди виконуємо ремонт чайника з регулюванням температури, незалежно від складності проблеми, його прийнято в роботу. Телефоном клієнт повідомив, що з моменту придбання це перша несправність.

✓ Діагностика сервісним центром: 

На першій та другій світлині видно, що чайник у досить хорошому стані, у нього акуратний корпус, без жодних механічних пошкоджень. Щоб виконати ремонт чайника з регулюванням температури, його розібрали, що дозволило дізнатися, що в цій моделі використовується реле T7SV1E4-18-01. У ході діагностики з'ясували, що проблема у платі управління (занижено живлення плати управління), відповідно для виконання ремонту є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для виконання ремонту плати управління довелося перепаяти деякі деталі, зокрема електролітичний конденсатор 0.47 мкф250в (видно на останній світлині). Це дозволило повністю розв'язати проблему, оскільки після описаного ремонту чайника з регулюванням температури він гріє воду так, як належить (перевірено безпосередньо в умовах майстерні). Справний чайник відправлений замовнику, якому видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

За ремонт плати управління з заміною деталей, включаючи конденсатор, замовник заплатив 400 грн.

✓ Причини несправності: 

У цьому випадку несправність (чайник догрівав воду лише до 90 градусів та відразу відключався) викликана тим, що з ладу вийшла плата управління (було занижено її живлення). Це не давало можливості нормально регулювати температуру та повністю закип'ятити воду для приготування напоїв.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту та відправки чайника адресату йому телефоном дано корисні поради та рекомендації щодо подальшої правильної експлуатації цієї кухонної побутової техніки. Використовувати електрочайник в міру потреби, заповнювати його водою не менше допустимого рівня, краще заповнювати більш ніж на половину його місткості, використовувати хорошу, якісну воду, яка не залишає накипу.

ремонт електрочайника Philips HD-4686/90
ремонт електрочайника Philips HD-4686/90
ремонт електрочайника Philips HD-4686/90
ремонт електрочайника Philips HD-4686/90

Коментувати