Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестав працювати, не включається електрочайник Bork K800, ремонт електрочайників Борк.

Закінчення ремонту: 03.09.2019
Замовлення №: 90537
✓ Пристрій, виробник, модель

Електрочайник Борк K800 китайської збірки, об'ємом 1,7 літра та потужністю 2400 Вт, в ньому передбачено 5 температурних режимів. У моделі використовується інноваційна технологія тихого кип'ятіння, а для отримання ідеального смаку улюбленого напою, можна самостійно регулювати температуру води. Електрочайник з функцією плавного відкривання кришки, звуковою індикацією. Корпус пристрою виготовлений з нержавіючої сталі.

✓ Заявлена несправність замовником

Електрочайник поступив в нашу майстерню з проблемою - не працює, не включається. Зі слів замовника дізналися, що іноді допомагало покрутити чайник на диску і він починав працювати. Він попросив виконати ремонт електрочайників Борк якомога швидше, оскільки він потрібен для щоденного використання.

✓ Діагностика сервісним центром

В цілому електрочайник від популярної компанії Борк в хорошому стані. Крім того, до нас ремонт електрочайників Борк ще не виконувався. Після його розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що проблема в термоблоці та ланцюгах живлення. Як виявилося, розвальцьована заклепка в центрі термоблока, від іскріння оплавилася основа та штир провалився (добре видно на світлинах №3 та 4).

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав в реставрації термоблока (завальцьована заклепка в центрі термоблока), відновлені також ланцюги живлення. Після такого ремонту електрочайників Борк з позитивним результатом, він включився, під час роботи не вимикається, воду гріє добре (перевірено безпосередньо в сервісному центрі).

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт по відновленню термоблока та ланцюгів живлення електрочайника коштував замовнику 500 грн.

✓ Причини несправності

В даному конкретному випадку причиною несправності та подальшого ремонту, став вихід з ладу термоблока, в центрі якого розвалилася заклепка, це в свою чергу призвело до іскріння, в результаті якого оплавилася основа та в усередину провалився штир. Очевидно, що в такому стані електрочайник компанії Борк працювати не міг.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після вищеописаного ремонту рекомендовано поводитись з чайником Борк максимально акуратно. Використовувати тільки фільтровану воду.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.