Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зламана кнопка включення в електрочайнику Gorenje K 17 G (K17G), ремонт чайника.

Закінчення ремонту: 18.07.2019
Замовлення №: 90328
✓ Пристрій, виробник, модель

Електричний чайник Гореніє K 17 G наділений потужністю 2200 Вт, завдяки чому можна за лічені хвилини закип'ятити 1,7 літра води. Корпус чайника виконаний з високоякісного скла та нержавіючої сталі, що абсолютно нешкідливо для здоров'я. До того ж безшнуровий електрочайник з дисковим (прихованим) нагрівальним елементом можна зручно переносити по всій кухні.

✓ Заявлена несправність замовником

В даному випадку ремонт чайника потрібен через те, що зламали кнопку включення. З розповіді замовника дізналися, що це сталося через те, що не завжди можливо було включити кнопку, тому доводилося сильно на неї тиснути.

✓ Діагностика сервісним центром

Чайник надійшов в хорошому стані, однак на кришці та на нагрівальному елементі зібрався вапняний наліт (див. світлину №1), що свідчить про те, що в ньому кип'ятили звичайну воду з під крана. Раніше ремонт чайника не виконувався. Тепер його не можливо включити, оскільки зламана кнопка включення.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали реставрацію кнопки включення, для чого довелося вплавити 2 штифта (добре видно на світлині №4), також зробили відновлення термоблока. Після такого результативного ремонту чайника, він включається.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна даного ремонту для чайника, де довелося відновлювати кнопку включення та термоблок склала 350 грн.

✓ Причини несправності

Очевидно, що до виникнення даної несправності, що потребувало ремонт чайника в сервісному центрі, привело не акуратне його використання з боку користувача, а саме, в чайнику була зламана кнопка включення, на яку постійно сильно тиснули, відповідно це призвело до того, що включити його було неможливо.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути ремонт даного електричного чайника в подальшому майстер рекомендував користуватися ним максимально акуратно, а саме, не тиснути із зусиллям на кнопку включення. Воду краще використовувати фільтровану, це допоможе уникнути утворення вапняного нальоту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.