Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не натискається кнопка включення в електрочайнику Gorenje K17G Silver, ремонт чайників у Києві.

Закінчення ремонту: 11.10.2019
Замовлення №: 90566
✓ Пристрій, виробник, модель

Електричний чайник Гореніє K 17 G Silver потужністю 2200 Вт здатний за кілька хвилин закип'ятити 1,7 літра води. Корпус цієї моделі виконаний з високоякісного скла та нержавіючої сталі, що не тільки виглядає стильно, але також абсолютно нешкідливе для здоров'я. У чайнику використовується дисковий (прихований) нагрівальний елемент, є індикатор рівня води, захист від перегріву, а також поворот на підставці на 360 градусів.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник із міста Києва приніс до сервісного центру чайник, у якого не натискається кнопка включення. З  його слів, до цього він перестав відключатися під час закипання. Разом із чайником він приніс підставку. Оскільки ми виконуємо ремонт чайників в Києві, він прийнятий в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Загалом стан чайника добрий, якихось видимих механічних пошкоджень на ньому не видно. Початковий огляд показав, що зламана кнопка включення, немає сіточки. Після того, як його розібрали та провели діагностику, стало зрозуміло, що з ладу вийшов термоблок (див. світлину №3), відповідно ремонт чайників у Києві буде спрямований на його відновлення. Тут також видно, що деякі деталі покриті рівномірним шаром вапняного нальоту.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: відреставровано термоблок та механізм включення. Виконано чищення деталей від вапняного нальоту, що накопичився. Після ремонту чайників його робота перевірена безпосередньо в умовах сервісного центру, закип'ятили максимальну кількість води, кнопка включення натискається добре, при закипанні чайник не відключається.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт термоблоку та механізму включення, а також чищення від накипу коштували замовнику 350 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку причиною несправності та ремонту, що виконувався в м. Києві, стали термоблок та механізм включення, що вийшли з ладу. Ось тому не натискалася кнопка включення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику з міста Києва роз'яснено, що без сіточки не вимикатиметься, вона затримує пару та всередині чайника підвищується температура, тому спрацьовує реле на відключення. Тому рекомендовано поставити сіточку на носик чайника. Також найкраще використовувати фільтровану воду.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.