Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Залипла клавіша «Старт» та просто хаотично блимає у термопоті Bosch THD2023, ремонт термопотів Бош.

Закінчення ремонту: 18.06.2020
Замовлення №: 00350
✓ Пристрій, виробник, модель

Термопот Бош THD 2023 з потужністю 1600 Вт відрізняється високою функціональністю. Пристрій здатний забезпечити нагрівання в п'яти різних температурах, таких як кімнатна, 70, 80, 90 та 100 градусів. Це дає можливість користувачеві підібрати оптимальний варіант для заварювання того чи іншого напою. Завдяки використанню в термопоті інноваційних технологій він здатний працювати відразу після ввімкнення, що позитивно позначається на економії, як часу, так і електроенергії. У термопоті використовується фільтр для води BW MAXTRA, який має електронний індикатор, що повідомляє про те, що його необхідно змінювати. Модель з різними додатковими режимами (замок від дітей, терморегулятор), в ній використовується контейнер для води об'ємом 2 літри, є відділення для зберігання кабелю.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки в нашому сервісному центрі завжди можна виконати ремонт термопотів Бош, причому незалежно від складності несправності, замовник звернувся до нас за допомогою. Він приніс термопот без кришки та підставки лише для води. Причина звернення – залипла клавіша «Старт» та просто блимає хаотично, вода не гріється. Від замовника довідалися, що термопот використовують досить інтенсивно, тому що у нього велика родина та потрібно, щоб кип'ячена вода підтримувала гарячу температуру якомога довше. Саме з цих міркувань для кухні було обрано саме термопот, який є електрочайником та термосом в одному корпусі. Також для кип'ятіння води завжди використовувалася звичайна вода з під крана. Оскільки пристрій виходить з ладу вперше, його ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах видно, що цей термопот від популярної компанії Бош виглядає досить пристойно, хоча водночас очевидно, що ним користуються досить інтенсивно. Після того, як його розібрали та провели діагностику, стало зрозуміло, що ремонт термопотів Бош є актуальним, оскільки з ладу вийшла плата управління 601-20527_03, на якій видно сліди вологи (див. світлину №4), на ній, кнопках та каналах подачі води утворилися окисли.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали відмивання плати управління та кнопок від оксидів. Також зроблено пропаювання плати (видно на останній світлині), перепаювання тактової мікрокнопки, а також промивання каналів подачі води, для чого довелося використовувати спеціальний засіб. Після такого ремонту термопотів Бош заявлена замовником несправність повністю усунена, клавіша «Старт» більше не залипає. На першій світлині видно, що всі кнопки в робочому стані, як і належить світяться зеленим кольором.

✓ Загальна вартість ремонту

За відмивання плати управління та кнопок від оксидів, пропаювання цієї плати, перепаювання однієї мікрокнопки, а також промивання каналів подачі води замовник заплатив 500 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку така несправність, коли в термопоті почала залипати кнопку «Старт» виникла не просто так. Це пов'язано з тим, що з ладу вийшла плата управління, де були сліди вологи, тому знадобилося її відмивання та подальше пропаювання. Крім того, вапняний наліт був на кнопках та каналах подачі води. Очевидно, що у такому стані термопот нормально працювати не міг. Причиною виникнення описаної несправності є постійне використання хлорованої води з-під крана, в якій багато різних сторонніх домішок. Через появу оксидів почали забиватися канали подачі води, яка потрапила на плату управління та вивела її з ладу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути надалі подібного ремонту цього термопоту від компанії Бош, майстер рекомендував використовувати тільки фільтровану воду, що допоможе уникнути утворення вапняного нальоту на різних деталях пристрою. Використовувати термопот максимально акуратно, намагатися не давити сильно на кнопки.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.