Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестав включатися електрочайник Kenwood ZJG-111 CL, ремонт електрочайника.

Закінчення ремонту: 06.06.2019
Замовлення №: 90368
✓ Пристрій, виробник, модель

Електрочайник Кенвуд ZJG-111 CL, зібраний в Китаї, наділений потужністю 2200 Вт, що дозволить за найкоротший час закип'ятити воду. Пристрій виконаний з суперміцного скла преміумкласу Schott Duran, яке є екологічно чистим матеріалом. У конструкції електрочайника передбачений спеціальний фільтр, який затримує частинки накипу і не дозволяє їм потрапляти в чашку з напоєм. Місткість чайника становить 1.7 літра.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен терміновий ремонт електрочайника, який не включається. З його слів з'ясували, що у нього немає припущень, з якої причини сталася несправність, він точно впевнений в тому, що перепадів напруги у мережі під час роботи електрочайника не було. Також він повідомив, що для приготування чаю використовувалася звичайна вода з під крана.

✓ Діагностика сервісним центром

Це перша несправність, до нас ремонт електрочайника ще не виконувався. Пристрій надійшов у задовільному стані, корпус у розводах, також присутні відкладення вапняного нальоту. Чайник розібрали та з'ясувалося, що підгоріли ламельки, через що втратили свої пружні властивості, одна з них взагалі обламана, головки саморізів у підставці згнили, тому швидше за все їх доведеться висвердлювати (світлина №2). При цьому основна причина несправності криється у виході з ладу термостата.

✓ Ремонт сервісним центром

Оскільки відновити працездатність термостата неможливо, для ремонту електрочайника потрібна його заміна. Після заміни термостата для чайника Kenwood, заміни саморізів у підставці, які довелося висвердлювати, а також загальної чистки, цей електрочайник повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

З урахуванням того, що замінили термостат та виконали чистку, вартість цього ремонту склала 560 грн.

✓ Причини несправності

Основна причина, через яку з ладу вийшов даний електрочайник - неакуратне поводження та неправильна експлуатація. На додаток, для приготування напоїв використовували не фільтровану воду, через що з'явився вапняний наліт, що не сприятливо впливає на працездатність пристрою.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту майстер рекомендував замовнику звертатися з електрочайником максимально дбайливо й акуратно, використовувати надалі тільки фільтровану воду. Під час кип'ятіння води не можна знімати чайник з підставки, потрібно дочекатися автоматичного відключення.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.