Перестав включатися електрочайник Kenwood ZJG-111 CL, ремонт електрочайника.

Замовлення №: 
90368
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Електрочайник Кенвуд ZJG-111 CL, зібраний в Китаї, наділений потужністю 2200 Вт, що дозволить за найкоротший час закип'ятити воду. Пристрій виконаний з суперміцного скла преміумкласу Schott Duran, яке є екологічно чистим матеріалом. У конструкції електрочайника передбачений спеціальний фільтр, який затримує частинки накипу і не дозволяє їм потрапляти в чашку з напоєм. Місткість чайника становить 1.7 літра.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібен терміновий ремонт електрочайника, який не включається. З його слів з'ясували, що у нього немає припущень, з якої причини сталася несправність, він точно впевнений в тому, що перепадів напруги у мережі під час роботи електрочайника не було. Також він повідомив, що для приготування чаю використовувалася звичайна вода з під крана.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Це перша несправність, до нас ремонт електрочайника ще не виконувався. Пристрій надійшов у задовільному стані, корпус у розводах, також присутні відкладення вапняного нальоту. Чайник розібрали та з'ясувалося, що підгоріли ламельки, через що втратили свої пружні властивості, одна з них взагалі обламана, головки саморізів у підставці згнили, тому швидше за все їх доведеться висвердлювати (світлина №2). При цьому основна причина несправності криється у виході з ладу термостата.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Оскільки відновити працездатність термостата неможливо, для ремонту електрочайника потрібна його заміна. Після заміни термостата для чайника Kenwood, заміни саморізів у підставці, які довелося висвердлювати, а також загальної чистки, цей електрочайник повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту: 

З урахуванням того, що замінили термостат та виконали чистку, вартість цього ремонту склала 560 грн.

✓ Причини несправності: 

Основна причина, через яку з ладу вийшов даний електрочайник - неакуратне поводження та неправильна експлуатація. На додаток, для приготування напоїв використовували не фільтровану воду, через що з'явився вапняний наліт, що не сприятливо впливає на працездатність пристрою.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту майстер рекомендував замовнику звертатися з електрочайником максимально дбайливо й акуратно, використовувати надалі тільки фільтровану воду. Під час кип'ятіння води не можна знімати чайник з підставки, потрібно дочекатися автоматичного відключення.

ремонт електрочайника Kenwood ZJG-111 CL
ремонт електрочайника Kenwood ZJG-111 CL
ремонт електрочайника Kenwood ZJG-111 CL

Коментувати