Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Довго відключається після закипання води електрочайник Philips HD 4399 B, ремонт чайників.

Закінчення ремонту: 23.04.2019
Замовлення №: 90251
✓ Пристрій, виробник, модель

Електричний чайник Філіпс HD 4399 B, зібраний в Англії, наділений потужністю 2400 Вт, пластиковим білим корпусом зі шкалою рівня води. Дана модель наділена чотирикомпонентною системою безпеки для запобігання короткого замикання та википання води з функцією автоматичного вимкнення після закипання води або зняття з підстави.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей чайник надійшов до сервісного центру з проблемою - погано відключається. Іншими словами - довго відключається на момент закипання води, що на думку замовника, негативно впливає на кількість витраченої електроенергії. Він попросив, щоб ремонт чайників був виконаний в терміновому порядку, оскільки ним користуються щодня.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей електрочайник надійшов в хорошому стані, а оскільки з моменту покупки він зламався вперше, то відповідно раніше його ремонт ще не виконувався. При цьому на нагрівачі скупчився дуже товстий вапняний наліт. Ретельніша діагностика показала, що ремонт чайників буде спрямований на відновлення спірального нагрівача і термоблока, в роботі яких виникли проблеми.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту чайників з такою несправністю потрібна чистка, змащення і регулювання термоблока (добре видно на світлині №3). Виконана чистка спірального нагрівача від вапняного нальоту, що скупчився. Для виконання даного ремонту з гарантією, майстер використав силіконове мастило і лимонну кислоту.

✓ Загальна вартість ремонту

Враховуючи терміновість даний результативний ремонт коштував замовнику 250 грн.

✓ Причини несправності

Через несвоєчасну профілактику чайника, а також використання в ньому не фільтрованої води, на нагрівачі почав утворюватися вапняний наліт, що в результаті й призвело до даної несправності та термінового ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

При подальшій експлуатації рекомендовано використовувати виключно фільтровану воду. Це проста дія гарантовано продовжить «життя» цього електрочайника.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.