Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Відсутня подача пара в зволожувачі ElectroLux EHU-3510 D, сервіс по ремонту зволожувачів повітря.

Закінчення ремонту: 01.08.2019
Замовлення №: 90498
✓ Пристрій, виробник, модель

Зволожувач повітря Електролюкс EHU-3510D з ультразвуковим принципом роботи та потужністю 125 Вт. Завдяки системі вентиляції, пар видувається в приміщення, де він відразу випаровується, ефективно зволожуючи повітря. Прилад працює в декількох індивідуальних режимах - дитячий, антиалергенний та нічний, які в автоматичному режимі створюють оптимальний режим роботи зволожувача повітря для конкретного випадку, з урахуванням температури в приміщенні. Є режим холодної та теплої подачі пари.

✓ Заявлена несправність замовником

Клієнт звернувся в наш сервіс по ремонту зволожувачів повітря, щоб ми його полагодили, оскільки відсутня подача пара. Разом із зволожувачем повітря він приніс в сервіс посудину для води. З його слів з'ясували, що спочатку перестав йти пар, потім зволожувач взагалі виключився. Раніше він нікуди не звертався і сам нічого не робив, а відразу звернувся в наш сервіс по ремонту зволожувачів повітря.

✓ Діагностика сервісним центром

У нас в сервісі по ремонту зволожувачів повітря завжди виконується попередня діагностика, для чого пристрій повністю розібрали. У даній моделі використовується трансформатор 300AH0015G і високовольтна плата 200AH0075B, яка в жахливому стані. Через те, що на неї потрапила вода, погоріло багато радіо елементів (добре видно на світлині №4), вона практично повністю покрита вапняним нальотом. Крім того, за час експлуатації на деталях зібралося неприпустима кількість бруду та пилу (див. світлину №3).

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт в сервіс майстерні полягав в наступному: на компонентному рівні відновлена працездатність високовольтної плати генератора пара, для чого перепаяли багато компонентів, включаючи конденсатори та резистори, зроблена її чистка від накипу. Також зроблена загальна чистка зволожувача повітря від бруду та пилу (видно на світлині №5). Робота пристрою перевірена безпосередньо в сервіс центрі, подача пара з'явилася.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по відновленню високовольтної плати генератора пара з перепаюванням деталей та чисткою коштував замовнику 450 грн.

✓ Причини несправності

В даному випадку причина виникнення несправності очевидна - це не правильна експлуатація зволожувача повітря, профілактика якого ніколи не виконувалася. До того, з ладу вийшов головний компонент - високовольтна плата, яка повністю була залита водою.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після наданого сервісу замовнику рекомендовано поводитись із зволожувачем повітря максимально акуратно, використовувати тільки фільтровану воду, стежити, щоб вона не потрапляла всередину. Також з періодичністю виконувати профілактику пристрою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.